Çırpıcı Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Zeytinburnu Şubesine bağlı faaliyetlerini sürdüren Çırpıcı böcek ilaçlama servisimiz, Kemirgen ve tüm haşereleri güvenle kontrol altına alma konusunda kesintisiz 7/24 hizmet vermektedir.

Yaz aylarının gelmesiyle ortaya çıkan Fareler ve Pireler yaşam alanlarımızı kirleterek salgın hastalıklara neden olmaktadırlar. Çünkü fareler bakteri ve virüs taşıyıcısıyken, pireler ise ısırıkları sayesinde insan vücudunda alerjik reaksiyonların oluşmasına neden olmaktadır. Sağlığımızı bu denli etki eden kemirgen ve haşerelerden korunmanın en etkin yolu böcek ilaçlaması yaptırmaktır.

Ancak, böcek ilaçlaması, ilkel ve acemi ellerde yapılmayacağı unutulmamalıdır. İlaçlama hizmeti kesinlikle uzmanlık gerektiren bir durumdur. Çırpıcı böcek ilaçlama servisimiz size ilaçlama konusunda her aşamada yardımcı olacaktır.

Garantili Yöntemlerimiz

İlaçlama uygulamalarının titizlikle ve özenle yapılması gerekmektedir. İnsan sağlığının söz konusu olduğu durumlarda dikkatli davranılması gerekmektedir. Başlıca uyguladığımız, garantili ve %99 müşteri memnuniyeti sağlayan uygulamalarımız şunlardır.

  1. Sıvı İlaçlama yöntemi uygulaması
  2. Jel İlaçlama yöntemi uygulaması
  3. Kokulu ilaçlama yöntemi ve uygulaması
  4. Kokusuz ilaçlama yöntemi ve uygulaması
  5. Fare istasyonları ve düzenekleri uygulaması

En çok İlaçlama yaptığımız Alanlar

Hizmet alanlarımız oldukça geniş bir yelpazeye yayılmaktadır. Başta ev ve iş yerleri olmak üzere, okul, hastane, yurt, havaalanı, bina, fabrika, restoran,  fırın, site, depo, doğrama atölyesi, tekstil ve tasarım atölyesi, şantiye, konak, villa, yat, otobüs, gemi, uçak, otopark, sinema salonu, konferans salonu, ardiye, ambar, müştemilat, park ve bahçe alanları, arazi, tarla, çay bahçesi gibi pek çok alanda ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Çağrı merkezimize 7/24 ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bizleri arayarak sizlerde hemen haşere ve kemirgenlerden kurtulabilirsiniz. Düşük fiyat ve garantili ilaçlama ile hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir