Çukurcuma Böcek İlaçlama

İstanbul Beyoğlu böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Çukurcuma böcek ilaçlama servisimiz, haşere ve kemirgenlerin güvenle kontrol altına alınması ve etkisiz hale getirilmesi konusunda 7/24 hizmet vermektedir.

Böcek ilaçlaması, haşerelere karşı uygulanan mücadele yöntemlerinden sadece biridir. İlaçlama düşüncesi fikrine kapılanların yaptığı ilk hata, korsan ve lisansı olmayan ucuz ilaçları satın alarak evde ilkel şartlarda, uygun olmayan koşullarda uygulanmasıdır. İlaçlama hizmetlerinin profesyonel kişi ve kurumlarca yapılması gerekmektedir. Sonrasında denetiminin de yine uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Çukurcuma haşere ilaçlama servisimiz, her türlü haşere/böcek, sürüngen, kemirgen, asalak ve parazit gibi zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alınması konusunda profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir.

Mücadele ve Yöntemler

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

En Çok İlaçlama Yaptığımız Alanlar

Hastane, okul, yurt, fabrika, lokanta, restoran, mağaza, dükkan, otobüs, uçak, gemi, yat, tekne, otopark, otel, pansiyon, ardiye, ambar, müştemilat, bina, bodrum, depo, şantiye, tarla, arazi, park ve bahçe alanları, çay bahçesi, düğün salonları, spor salonları, dershane, fırın, sinema salonları, havaalanı, toplu taşıma araçları, alış veriş merkezleri, tekstil fabrikaları, sosyal tesisler, mobilya doğrama atölyeleri, sana siteleri, tasarım atölyeleri, boya fabrikaları ve daha bir çok alanda hizmet sunmaktayız.

Ekonomik Fiyat, Garantili İlaçlama, 7/24 Kesintisiz hizmet

Çukurcuma Böcek İlaçlama servisimize 7/24 müşteri temsilcimizi arayarak ulaşmanız mümkündür. Çağrı merkezimizden dilediğiniz uygun saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili ilaçlama ve Düşük fiyatlar için bizi aramanız yeterlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir