Duatepe Böcek İlaçlama

Sektöründe lider firmamızın İstanbul Şişli şubesine bağlı faaliyetlerini sürdüren Duatepe Böcek İlaçlama servisimiz, haşere ve kemirgen gibi zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol alınması konusunda hizmet vermektedir.

Zararlı canlı türleri, evimizi, eşyamızı ve yiyeceklerimizi istem dışı paylaşırken biz neden seyirci kalalım ki! Haşere ve kemirgenlere karşı önlem alınmadığı sürece daima yaşam alanlarımızı istila etmeye devam edeceklerdir.

Peki, bu zararlı hayvanlardan sağlığımızı nasıl koruyacağız? Elbette çevremizde bize ve sağlığımıza zarar veren haşere ve kemirgenlerden ancak ilaçlama hizmeti alarak korunabiliriz.

Ancak İlaçlama hizmeti alacağımız firma ve kişilerden emin olmadan asla ilaçlama yapmamamız gerekmektedir. Çünkü ilaçlama hizmeti, uzmanlık ve deneyim gerektiren bir durumdur.

Haşerelerle veya kemirgen türleriyle karşılaştığınız anda Duatepe böcek ilaçlama servisimizden hemen profesyonel destek alabilirsiniz.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Fiyatlandırma Nasıl Yapılmaktadır?

Zararlı canlı türleriyle başı dertte olan hemen hemen herkesin düşündüğü ilk sorulardan biride ilaçlama hizmetine karar verdikten sonra ödenecek para tutarının nasıl hesaplandığı ile ilgilidir. Piyasada çok fazla sayıda yasadışı firma ve korsan ilaç üreten kişiler olduğu için müşteri bu fiyat dalgalanması arasında kararsız kalabilmektedir.

Bu soru işaretlerini kaldırmak için firmamızın fiyatlandırma politikaları hakkında kısaca bilgi verelim istedik. Öncelikle ilaçlama yapılacak türün belirlenmesinden sonra ilaçlama yapılacak alanın yüz ölçümüne bağlı olarak hesaplanmaktadır. Yani yüz ölçümü ve ne kadar ölçek kullanılacağı hesaplanarak hizmet verilmektedir.

Duatepe servisimize günün her saatinde ulaşarak randevu talebinde bulunabilir Garantili İlaçlama ve Ekonomik Fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir