Eminönü Böcek İlaçlama

İstanbul Fatih ilçesine bağlı sahil kısmında yer alan Eminönü semti, haşere ve kemirgenlerle mücadele ettiği gibi zararlı deniz mahsulleri ile de mücadele etmektedir. Şirketimizin Fatih böcek ilaçlama şubesine bağlı olarak faaliyetlerine devam eden Eminönü Böcek ilaçlama servisimiz, haşerelerin sağlıklı bir bicinde kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 profesyonel olarak sizlere hizmet vermektedir.

Tarihle iç içe yaşayan Eminönü, tarihi binaları, hanları, kapalı ve açık çarşıları ve kalabalığıyla her daim hareketli bir yerleşim bölgesidir. Haşereler sağlık sistemimizi doğrudan etkilemektedir. Haşere ve kemirgenlere karşı mutlaka ilaçlama yapmamız gerekmektedir. İlaçlamanın da doğru firma ve kişilerce yapılması gerekmektedir.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Yılan, çıyan, salyangoz, kertenkele, karınca, örümcek, tespih böceği, gümüş böceği, kene, pire, bit, hamamböceği, kalorifer böceği, apartman böceği, ev faresi, Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği, fındık faresi, halı böceği, top böceği, danaburnu, sinek, çatı faresi, sivrisinek, akar, mite, mayt, güve, kelebek, çekirge, tatarcık, akrep, kakalak, kırkayak, uyuzböceği, kulağakaçan, sıçan, lağım faresi ve daha pek çok zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alarak sizi, yaşam alanlarınıza kavuşturuyotuz.

Mücadele ve Yöntemlerimiz Nelerdir?

Başlıca garantili yöntemlerimiz;

  1. Fare İstasyonları
  2. Kokulu İlaçlama
  3. Jel İlaçlama
  4. Kokusuz İlaçlama
  5. Sıvı İlaçlama

Bünyemizde yasal prosedürlerin tümünü 18 yıldır güvenle sizlerin sağlığı için barındırıyoruz. 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar hakkında ücretsiz bilgi alabilir, ilaçlama yapacağınız gün ve saatler için ise randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili ilaçlama ve Ekonomik fiyatlar için geç kalmayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir