Esenyalı Böcek İlaçlama

İstanbul Pendik ilçesine bağlı Esenyalı böcek ilaçlama servisimiz 7/24 böcek ilaçlama hizmetine devam etmektedir. İlaçlama alanında etkin uygulamalar sürdüren firmamıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Böcekler ve Asalakların sağlığımıza verdiği zararları pek çoğumuz bilmeyiz. Sağlığımızı bu denli etkileyen bu zararlı canlı türlerine karşın önlem alınmadığı zaman ölümcül sonuçlara kadar uzanabilmektedir.

Haşere türlerine karşı kendi başımıza alacağımız önlemler pek fazla bir işe yaramayacaktır. Düzenli ve güvenli bir temizleme için firmalardan yardım almalısınız.

Garantili Yöntemlerimiz

Haşere ve haşere türleri için son teknoloji baz alınarak hazırlanan uygulama ve yöntemlerimiz, modern ve kesin sonuçlar için idealdir. Başlıca kullandığımız uygulama ve yöntemler hedef odaklıdır.

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Jel ilaçlama; en çok hamamböceği ve böcekler için uyguladığımız bu yöntem, hamamböcekleri ve diğer böcek türlerinin canın okumaktadır.

Fare İstasyonları; fare istasyonları farelerden bir kaç saat içinde kurtulmamızı sağlar. Farelerin sevdikleri yiyecekler yem olarak kullanılır ve kokuları fareleri tuzağa çeker.

Kokulu ilaçlama; Kapalı ve açık mekanlarda isteğe bağlı uygulanan etkin bir yöntemdir.

Kokusuz İlaçlama; yine tercihe göre kapalı mekanlarda sık uygulanan ilaçlama yöntemimizdir.

Esenyalı böcek ilaçlama servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Çağrı merkezimizden veya web sitemizden bize kolaylıkla ulaşabilir, beklediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir