Fener Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama şirketleri arasında köklü ve lider olan firmamızın İstanbul Avrupa yakasında yer alan Fatih böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Fener Böcek İlaçlama servisimiz haşere ve kemirgenlerin güvenle kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 hizmet sunmaktadır.

Haşere, Kemirgen, Asalak ve Parazitler insanların yaşam alanlarını kısıtlamaktadırlar. Bu gün dünya üzerinde her ülkede insanlar haşerelerle mücadele etmek için durmadan debelenmektedirler. Günümüzde haşere ve kemirgenlere karşı çok farklı yöntemler uygulansa da kesin sonuçlara ulaşmak elbette zordur.  Ancak firmamız modern ve çağdaş yöntemlerle, teknoloji harikası uygulamalarla haşerelerden sizi anında koruyup kesin çözümler sunmaktadır.

Firmamız ilaçlama yapılacak alanların tespitini yaparak, haşerelerin türlerine erişir. Daha sonrada hangi yöntem ve uygulama ile etkisiz hale getirileceğine karar verilir. Adresinize tam teşekküllü, bütün donanımlara sahip olarak gelen saha personelimiz, sıfır risk noktasında ev veya iş yerlerinize ilaçlama uygulamalarını yapar. Bu uygulamalar esansında yaşam alanlarında tahribat, leke, iz ve evcil hayvanlarınıza zarar gelecek hiçbir katkı maddemiz bulunmamaktadır.

7/24 hizmet veren firmamızın ağı oldukça geniştir.  Bizi arayarak her türlü haşere ve kemirgenlerden kesin kurtulmanız mümkündür. Başlıca etkin ve kesin sonuçlar doğuran garantili ilaçlama yöntemlerimiz şunlardır;

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Fare İstasyonları
  4. Kokulu İlaçlama
  5. Kokusuz İlaçlama

Eğer sizlerde yaşam alanlarınızı tahrip eden ve sağlığınız üzerinde olumsuz etkiler yaratarak türlü hastalıklara neden olan haşerelerden kurtulmak istiyorsanız, müşteri temsilcimizi ya da web sitemiz üzerinden Talep Formu doldurarak bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Garantili İlaçlama ve Ekonomik Fiyat seçenekleri için hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir