Gürsel Böcek İlaçlama

İstanbul tüm ilçe ve tüm semtlerinde böcek ilaçlama hizmeti sunan firmamız, her mahalleye ve her noktaya ilaçlama servisi hizmeti vermektedir.

Kurumsal şirketimizin İstanbul Kağıthane şubesine bağlı olarak çalışmalarını sürdüren, Gürsel böcek ilaçlama servisimiz, kemirgen, haşere ve diğer zehirli, zararlı canlı türlerinin kontrol altına alınması konusunda 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Haşereler Nasıl Çoğalır?

Haşereler, yeryüzünde diğer türdeşlerine nazaran daha arsız yaratıklardır. Yumurta ile çoğalanları olduğu gibi doğrudan yavrulayarak, doğum yetisi olan haşere türleri de bulunmaktadır. Haşere ve haşere grubunda çoğalma işlemi iklimin yaz aylarında gerçekleşmektedir.

Doğal yaşam alanlarında su besin kaynağı bulamayan haşereler doğrudan evlerimize girerek, burada yatak, mobilya, halı, wc, banyo gibi alanlarda konuşlanarak üremeye başlarlar.  Hızlı çoğalırlar. Çünkü haşereler toplu olarak yaşamaktadırlar. Bir hamam böceğinin ortalama 50 yumurta bırakması durumunda sayıların ve çoğalmanın ne kadar sıklıkla olabileceğini tahmin etmek zor değil.

İnsan sağlığını olumsuz etkileyen haşerelerden kurtulmak için ilaçlama hizmeti yaptırmamız gerekiyor.  Her firmanın güvenilir olmayacağını, korsan ve yasadışı faaliyetlerle insan sağlığıyla oynandığını belirtmemizde fayda var. Bu konuda mutlaka Gürsel böcek ilaçlama servisimizden profesyonel destek alınız.

Garantili Yöntemlerimiz

Başlıca yöntem ve uygularımız;

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Kokulu İlaçlama
  4. Kokusuz İlaçlama
  5. Fare İstasyonları

7/24 hizmet veren firmamızı çağrı merkezimizden arayarak, ilaçlama yapmak istediğiniz saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız ekonomik fiyat ve garantili ilaçlama uygulamamaları ile hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir