Halıcıoğlu Böcek İlaçlama

Halıcıoğlu böcek ilaçlama hizmetlerimiz, garantilidir. Uygun fiyatlarla sağlanan hizmetlerimiz, Beyoğlu’nın bütün semtlerine sunulmaktadır. İstanbul’un bütün semtlerine, uzman personellerimiz eşliğinde 7/24 servis olanakları sunmaktayız. Halıcıoğlu böcek ilaçlama personellerimiz hizmetlerindeki bütüncül yaklaşımlarıyla, işlem yaptığı alandan böcekleri kesin çözümlerle uzaklaştırmaktadır.

Garantili Hizmetlerimiz

Şirketimiz, alanında uzman bir kadroya sahiptir. Uzmanlarımız bu alanda profesyonelleşmiş, gerekli eğitimleri almış kişilerdir. Sektörde birtakım amatör firmalar bulunmaktadır. Bunlar, bütün haşere türlerine aynı yaklaşımlarda bulunmaktadır. Oysa haşerelerin, anatomik ve sinirsel yapıları farklılık göstermektedir. Alanda kalıcı çözümler sağlamak için haşere türüne uygun yöntemlerle uygulama yapmak gerekir.

Uygulamanın türünü belirleyen faktörler arasında, haşerenin türü ve alanın fiziki şartları da bulunmaktadır. Tüm bu şartlara uygun yöntem, uzmanlarımız tarafından belirlenmektedir. Uzmanlarımız alanda uygulama yapmada önce, alanı teşhis etmektedir. Haşerelerin alana giriş sağladığı noktalar, yuvasını kurduğu, yumurtalarını bıraktığı noktalar teşhis edilmektedir. Zira haşerelerin kaynağının bulunduğu alanlar ve yumurtalar ilaçlanmazsa, alanda kısa bir süre sonra yeniden türeyeceklerdir. Halıcıoğlu böcek ilaçlama servislerimiz, işlemlerinde %100 başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Kalıcı Olarak Yaşam Alanlarından Uzaklaştırdığımız Zararlı Canlılar

Ekonomik olarak açık ve kapalı birçok alanda, kertenkele, sivrisinek, tahtakurusu, eşek arısı, halı böceği, mayt, Amerikan hamam böceği, bit, kalorifer böceği, tahtakurdu, örümcek, sinek, mite, karafatma, kakalak, çıyan, Alman hamam böceği, tatarcık, gümüş böceği, yılan, akrep, akar, kör fare, karınca, pire, teşbih böceği, ev faresi, lağım faresi, sıçan, yaban arısı, kırkayak, hamam böceği, uyuz böceği, çatı faresi, çekirge, kulağakaçan böceği, salyangoz, fındık faresi, kene, güve, pamuk faresini ilaçlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir