Hamam Böcekleri Ne Yer?

hamam-bocekleri-ne-yerHamam böceği, dünyanın her yerinde bulunan, yassı oval vücutlu, yaklaşık 4500 türü bulunan, çok dayanıklı böcek türüdür. Gündüz gizlenip, gece aktif olan hamam böceği, çok hızlı ve çok sayıda ürer. Böcek ilaçlarına ve radyasyona bile direnç geliştirebilen, çok dayanıklı canlılar olan hamam böcekleri ne yer? Hamam böcekleri önüne çıkan her şeyi yeme özelliğindedir.

 

Su ve gıda ihtiyacından dolayı, insanların bulunduğu her yeri mesken haline getiren hamam böcekleri, çok pis canlılardır ve her şeyi yeme özelliğindedir. Açıkta bulunan gıdalar, çöpler, besin kırıntıları, ormandaki çör-çöp, diğer hayvanların atıklarını yiyen hamam böceği kendi cinsinin leşleriyle bile beslenmektedir.

 

İnsanların gıdaları üzerinde dolaşıp, salya ve dışkılarını bırakıp, mikrop saçarak hastalıklara neden olan hamam böceği, kafası kopmuş halde bir hafta yaşayabilmektedir. Hamam böceği, açlığa 1 ay, susuzluğa 1 hafta dayanabilmektedir. Kafası koptuğunda bir hafta sonunda susuzluktan ölmektedir.

Hamam böceklerinden kurtulmak için ilaçlama şirketimizi istediğiniz gün ve saatte arayıp, jel ilaç ve sıvı ilaç yöntemleri ile uygulanan %100 garantili hamam böceği ilaçlama uygulaması yaptırabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir