Haraççı Böcek İlaçlama

 

haracci-bocek-ilaclama

Böcekler hastalık bulaştırır mı?

Böcekler vücutlarında mikroplar taşıdıkları için insanları sokması veya ısırması halinde ölümcül hastalıklara sebep olabilirler. Yaşam alanlarını istila eden böcekler çok hızlı ürerler ve kısa sürede yayılırlar. Bu şekilde de hastalıkların yayılmasına yol açarlar. Böceklerin türlerine ve özelliklerine göre bulaştırdığı hastalıklar değişkenlik göstermektedir.

Örneğin; hamam böcekleri hepatit virüsü, verem, astım, dizanteri gibi hastalıklar bulaştırabilir.

Pire, bit gibi kan emici haşereler ise tifüs, humma, veba ve dizanteri gibi hastalıkların görülmesine yol açar.

Akrep, yılan gibi canlıların sokması ile tehlikeli sağlık problemleri yaşanabilir.

Kene ısırması sonucu birçok insan hayatını kaybetmiştir. Sivrisinek, karasinek gibi uçan haşereler de sıtma, tifo gibi hastalıklara sebep olurlar.

Bu zararlı canlılardan kurtulabilmek için, kaliteli ilaçlama firmalarına ilaçlama yaptırılmalıdır.

 

Neden Haraççı böcek ilaçlama

Haraççı böcek ilaçlama servisi açık veya kapalı tüm alanlarda ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Her çeşit böcek, haşere ve kemirgen türü ile mücadele etmekteyiz. Kullandığımız ilaçlar kaliteli olup, insan sağlığına etkisi olmayan ilaçlardır.

 

İlaçlama ekibimiz bu konuyla ilgili gereken tüm eğitimleri almış, sertifikalı bireylerdir. İlaçlamalarımız tecrübeye dayalı bilinçle yapılan uygulamalardır.

Doğru ilaçlama yöntemleri ile sizlere hijyenik ortamlar sunuyoruz. Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir