Haşereler neden yok edilmelidir?

hasereler-neden-yok-edilmelidir

Haşereler neden yok edilmelidir? Haşerelerin milyonlarca türü bulunur. Mikrop ve bakteri taşıyıcısı olanları, eşyaları kemirerek maddi hasarlara neden olanları, kan emerek beslendikleri için vücutlarda kalıcı yaralar bırakanları, zehirli olanları ve soktuklarında hayati risk oluşturanları var olan bu haşereleri yok etmek, maddi ve manevi gelebilecek zararların önlenmesi açısından oldukça önemlidir. Haşere ilaçlama dışındaki yöntemler asla kalıcı sonuçlar vermeyeceğinden en yakın haşere ilaçlama şirketleri ile görüşülmesi gerekir. Bu bağlamda sektörde 20 yılı aşkın süredir hizmet veren Güneş İlaçlama firmamızda haşerelere karşı tüm mekanlarda uygulama yapılmaktadır. Faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilaçlama mekanlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Ev İlaçlama
  • Bina İlaçlama
  • İş Yeri İlaçlama
  • Otel İlaçlama
  • Hastane İlaçlama
  • Okul İlaçlama
  • Bahçe İlaçlama
  • Site İlaçlama

Karşılaştığınız haşerenin türü ne olursa olsun vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçerek böcek ilaçlama randevusu talep edebilirsiniz. 7/24 kesintisiz hizmet veren firmamız bir telefon uzağınızda sizleri bekliyor.

Evdeki Haşerelerden Kurtulmak

Evdeki haşerelerden kurtulmak sağlığınızı tehdit eden unsurları ortadan kaldırmak için oldukça önemlidir. Farklı türdeki haşere, böcekler besin ihtiyaçlarını da farklı şekilde karşılayabilmektedirler. Bir hamam böceği her tür insan gıdası ile beslenirken bazen ufak börtü böcekleri bile yiyebilmektedir. Fare her eşyayla besin ihtiyacını giderebilen bir kemirgenken, pire, bit, tahtakurusu haşereleri kan emerek ya da deri döküntüleri yiyerek doyarlar. Tüm bu özellikler, insan sağlığına ve maddi açıdan kaybına neden olmaktadır. Bunun için haşereler yok edilmeli, haşereler ile mücadele başlatılmalıdır. Böcek ve haşere ilaçlaması için ise, her ilçe ve semtte mevcut olan haşere ilaçlama firmaları ile irtibat kurulmalıdır. Çünkü bu firmalar arasında birçoğu, özellikle sıcakları seven ve bu dönemlerde üremeleri daha hızlı gerçekleşen haşerelerden kurtulmak için birçok merdiven altı firma ortaya çıkmaktadır. Eğer iyi bir araştırma yapılmaz ise, yanlış alınacak ilaçlamalar sonunda büyük kayıplar yaşanabilir.

7/24 Kesintisiz, Ekonomik Ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Güneş ilaçlama olarak sizlere en uygun haşere ilaçlama fiyatları ile her alanda hizmet vermeye devam etmekle birlikle, İstanbul, Bursa, İzmir, Kocaeli haşere ilaçlama şubelerimiz ile de yardımcı olmaya devam etmekteyiz. Firmamız ilaçlama konusundan eğitimli personelleri 7/24 kesintisiz hizmet anlayışını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir