Hastane ilaçlama

Güneş İlaçlama Servisi, 7 gün 24 saat Hastane ilaçlama hizmeti ile zararlı böceklere profesyonel müdahale etmek için hazır!

Hastane İlaçlama ve Amacı

Açık ve kapalı alanlarda size ve sevdiklerinize huzurlu ve güvenli ortamlar yaratmak için gece gündüz demeden çalışan Güneş ilaçlama, aynı zamanda insan sağlığını korumaya yardımcı olmak için hastane ilaçlama hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmetin amacı hastanelerde karşılaşılan haşere ve kemirgen gibi problemlere çözüm sunmaktır.

Sağlık sektöründe hizmet aldığımız hastane ve sağlık birimleri, kimi zaman zararlı böcek, haşere ve kemirgen türlerini bünyesinde barındırabilmektedir. Bu durum ise, zararlıların insanoğlunun olduğu her yerde bulunabilme özelliğini taşımasından kaynaklanmaktadır. Sonuç olarak hastanelerin hijyenik ortamı için bir tehdit unsuru haline gelebilmektedir.

Hastane ilaçlamanın önemi 
Hastane ilaçlamanın önemi

Hastane ilaçlamanın önemi 

Hastaneler ve diğer sağlık birimleri çok geniş hacimlere sahip olabilir ve kafeler, restoranlar, ameliyathaneler, muayene odaları, yoğun bakım üniteleri gibi alanları da bünyesinde barındırabilir. Hastanelerde karşılaşmak istemeyeceğimiz böcek, haşere ve kemirgen gibi yaratıklar, hastalar ve sağlık personelleri için büyük bir tehlike olabilir.

Çünkü bu tür zararlılar Tifo, Dizanteri, Verem, Veba, Tifüs, Cilt hastalıkları, Alerjik Hastalıklar, Sıtma, Humma vb. birçok hastalığa sebep olabilecek mikrop, bakteri, virüs ve parazitleri temas ettikleri her yere taşımaktadır. Bu yüzden hastane, klinik ve bu gibi diğer sağlık merkezlerine düzenli bir şekilde yapılan hastane ilaçlaması ile haşere ve kemirgen sorununa kesin çözüm getirilebilmektedir. Bu gibi durumlarda, alanında uzman personellerimiz sorunu belirleyerek, ihtiyaca en uygun hastane ilaçlama yöntemini kullanmaktadır.

Hastane İlaçlama Yöntemleri

Hastane ilaçlama yöntemlerinden birincisi, kokusuz ilaçlama yöntemidir. Bu yöntemde personel, hasta ve hasta yakınlarının ortamdan ayrılmasına gerek kalmadan sorunu çözmek mümkündür. İkincisi ise Jel İlaçlama yöntemidir. Bu, hem haşere probleminize çözüm getirmek hem de zararlılara karşı önlem almak amacıyla sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Kesintisiz hizmet veren Güneş İlaçlama Servisimiz bu yöntemler ile her türlü haşere ve kemirgenlerden kurtulmanıza yardımcı olur.

En kısa zamanda çözüm sağlayan teknik ve yöntemler kullanan Güneş İlaçlama Servisi ve eğitimli çalışanları ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçları ile güvendesiniz. Hastane ilaçlaması fiyatları ve daha detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir