Heybeliada Böcek ilaçlama

Heybeliada Böcek ilaçlama Heybeliada İstanbulluların kısa dönem tatillerinde ve haftasonları sık sık uğradıkları doğa güzellikleriyle dikkat çeken ve İstanbul’un tüm bölgelerine ulaşımı olan, yeşille mavinin karıştığı en güzel adalarından biridir. Heybeliaada, vapurdan iner inmez eşsiz bir manzarayla karşılaşacağınız ada da çok sayıda böcek ve haşerelere denk gelmekte mümkün doğal hayatın içinde bu sırada gibi görünse de önlem alınmadığında ciddi bir takım problemlere yol açabilir ve günlük yaşamı olumsuz etkileyebilir.

Heybeliada Böcek ilaçlama
Heybeliada Böcek ilaçlama

Heybeliada Böcek ilaçlama Hizmeti

Yaz aylarıyla birlikte ortaya çıkan böcek ve haşereler pire, hamam böcekleri, tahta kurusu, tahta kurdu, kırkayak, kulağakaçan, tatarcık, güve, mite, örümcek, karınca, sümüklüböcek, çekirge, sinek, akrep…vb

Hamam böcekleri çok hızlı koşan ve insanları takip etmede algıları kuvvetli böceklerdir. Halk arasında kara fatma olarak da bilinen bu böceklerin en sevdiği yerler mutfak, banyo gibi nemli ve karanlık yerleri severler. Özellikle mutfakta üzeri açık unutulmuş yiyeceklerden beslenmeyi severler. Bu beslenme esnasında yiyecekler üzerine virüs bırakarak ev halkının bir takım hastalıklara yakalanmalarına sebep olurlar.

Hamam böceklerine karşı kişisel olarak mücadele etmeniz mümkün değildir. Bu yüzden güvenilir ve garanti sonuç alacağınız bir ilaçlama firmasına danışmanız doğru olacaktır. Heybeliada Böcek İlaçlama günün 7/24 saati sizlere hizmet sunan ve kesin çözüm uygulayan firmadır.

En sık rastlanan böceklerden olan hamam böcekleri genelde siyah ve kahverengidir. Çok hızlı koşarlar ve larvalarını gizli, kuytu köşelere bırakırlar. Çabuk yayıldıkları içinde bir süre sonra günlük yaşamı çekilmez hale getirebilirler. Bu böcekler, önlem alınmadığında çok çeşitli biyolojik ve psikolojik hastalıklara sebebiyet verebilirler. Astım gibi alerjik hastalıklara sebebiyet verdikleri gibi stres, kaygı bozukluğu, korku gibi psikolojik hastalıklara da neden olurlar.

Hamam böcekleri daha çok mutfak ve banyoyu sevdikleri için mümkün olduğunca bu alanları temiz ve hijyen tutmanız önerilir.

Heybeliada Böcek İlaçlama Fiyatları, böceklerin türüne, yoğunluğuna ve ilaçlanacak alanın metre karesine göre değişim göstermektedir. Kullanılan ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığınca onaylıdır. İlaçların hiç bir şekilde insan sağlığına karşı bir zararı yoktur. İlaçlama yaptırmadan önce eşyalarınızın üzerini örtmeniz yeterli olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir