İçmeler Böcek İlaçlama

İçmeler böcek ilaçlama servisimiz, Tuzla yerleşim bölgesinde haşerelerin güvenle kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu yakasında Tuzla Böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak çalışmalarına devam eden İçmeler Böcek İlaçlama servisimiz özellikle bölgede bulunan kemirgenlere karşı fare istasyonları kurarak onları kontrol altına alabilmektedir.

Haşereler Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Haşereler insan sağlığını tehlike altına sokmaktadır. Haşerelerin gezindiği alanlar tamamıyla mikroplardan oluşmaktadır. Haşereler gezindikleri noktalarda, dışkılarını ve kusmuklarını bırakırlar. Lavabo içlerinde ise salyalarını bırakırlar. Özellikle mutfak alanlarında açık bırakılan gıdalar üzerinde iz bırakarak gıda zehirlenmelerine neden olurlar. Haşerelerden ve böceklerden kurtulmanın en mantıklı yolu, suya sabuna dokunmadan dışarıdan profesyonel bir firmadan destek alarak onları himaye altına almaktır. Böcek ilaçlama uygulaması bireysel olarak yapılacak bir uygulama işlemi değildir. Uzman kişi ve kurumlarca yapılması gerekmektedir.

Piyasalarda yüzlerce korsan ürünün satışı yapılmaktadır. Bu ürünlere kesinlikle rağbet etmeyiniz. Dışarıdan satın alacağınız sahte ürün, zehirlenmeler ve alerjik reaksiyonlara neden olacaktır. Paranız ve emeğiniz boşuna gitmesin. İlaçlama uzmanlık gerektirdiği için bu uygulamanın uzmanlar tarafından yapılması gerekmektedir.

Böcekler Yaşam Alanlarımıza Nasıl Girerler?

Böcekler aç kaldıklarında önlerine çıkan her şeyi istila ederler. Böcekler ev ve yaşam alanlarına sızmayı her daim başarırlar. Böceklerin evlerimize girmesi konusunda bilinmesi gereken noktalar vardır.

  • Çatı ve duvar çatlaklarından,
  • Banyo ve tuvalet borularından,
  • Dışarıdan satın alınan bir eşya üzerinden,
  • Evcil hayvanlar aracılığı ile
  • Tesisat boruları arasından, eşiklerden ve kapı altlarından girebilmektedirler.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare İstasyonları

7/24 hizmet veren İçmeler böcek ilaçlama servisimizi arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlarla ilgili bilgi alabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. Böcek ilaçlama konusunda eğitimli olan uzman kadromuz sizleri haşerelerden kısa sürede kurtarırken sağlığınızı tehdit edecek bütün unsurlara yönelik tedbir almaktadır. Ekonomik Fiyatlar ve Garantili ilaçlama için bizleri aramanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir