İstinye Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Sarıyer şubesine bağlı İstinye böcek ilaçlama servisi, zararlı ve zehirli canlı türlerini güvenle kontrol altına alma konusunda hizmet vermektedir. Huzurunuzu kaçıran ve tiksintiye neden olan haşerelerden kurtulmak için servisimiz günün her saatinde 7/24 sizlere hizmet vermektedir.

Haşere türleri, günlük hayatımızda yaşam alanlarımızı zedelemekten geri kalmamaktadır. Aynı çatı altında, aynı havayı solumak zorunda kaldığımız bu zararlı canlı türlerine karşın gerekli önlemler alınmadığı takdirde çok ciddi sağlık sorunlarına sebep olmaktadır.

Haşereleri, yaşam alanlarımızda zorunluluk olmaktan kurtaracak tek yol, böcek ilaçlaması yapmaktır. Ancak böcek ilaçlaması uygulamasının profesyonel firmadan destek alınarak yapılması gerekmektedir. İstinye servisimiz, çevrenizde risk oluşturan tüm zararlı canlı türlerini yok etme konusunda garantili hizmet sunmaktadır.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Alanlar

Başta ev ve iş yerleri olmak üzere; Lokanta, Fırın, Yurt, Okul, Hastane, Fabrika, Site, bina, dükkan, alışveriş merkezi, otopark, otobüs terminali, havaalanı, uçak, gemi, yat, otobüs, tekstil ve tasarım atölyeleri, Ambar, depo, ardiye, boş arazi, tarla, çay bahçesi, park ve bahçeler gibi geniş yelpazelere açılan daha pek çok alanda ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Şirketimiz, haşere, zehirli örümcekler, kemirgen, sürüngen, asalak, parazit, deniz ürünleri, yırtıcı hayvanlar ve size rahatsızlık veren bütün zararlı canlı türleri için ilaçlama ve kontrol altına alma hizmetleri bulunmaktadır.

Yapmanız gereken tek şey, 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi aramaktır. Günün her saatinde randevu talebinde bulunabilirsiniz. Haşerelerden kurtulmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Uygulayacağımız yöntemler sayesinde hem sağlığınıza hem de bütçenize katkıda bulunuyoruz. Bizi hemen arayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir