İzmir İlaçlama Şirketleri

izmir-ilaclamaDoğal güzellikleri, tatil alanları ve artan nüfusu ile ülkemizin 3. büyük şehri olmayı başarmış İzmir’de bulunan ilaçlama şirketleri günden güne artmaktadır. Özellikle yaz aylarında yaşanan haşere sıkıntıları, ilaçlama şirketlerinin artmasına yol açmıştır.

İzmir’de yıllarca faaliyet gösteren ilaçlama şirketlerinin varlığı gibi yeni açılan ve daha yeteri kadar tecrübeye sahip olamayan İzmir ilaçlama şirketleri de mevcuttu. Bunların yanında sektörün büyüklüğünden yararlanmak isteyen ve yasadışı olarak çalışan İzmir ilaçlama şirketleri de mevcuttur.  Buy açıdan ilaçlama yaptırıken ilaçlama firmasının tecrübeli ve yasal olmasına dikkat edilmelidir.

İzmir ilaçlama şirketleri arasında seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken diğer özellikler ise şunlardır;

*Hızlı servis

*Ekonomik  fiyatlar

*Garantili hizmet vermesi

*Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı olması

Bu şekilde haşerelerden kurtulmak mümkündür.

Güneş İlaçlama İzmir Şubesi

Güneş ilaçlama olarak kurduğumuz izmir ilaçlama şirketi, 7/24 kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Garantili ve güleryüzlü hizmeti ile müşteri memnuniyetini kendisine misyon edinmiştir. İzmir bölgesindeki tecrübesini teknik bilgi ve birikimle birleştirerek haşere problemlerini en hızlı şekilde %100 olarak ortadan kaldırmaktadır.

İzmir’in Bütün Noktalarına Hizmet…

İzmir ilaçlama şirketleri arasında bu özellikleriyle kendini kanıtlamış olan Güneş İlaçlama, İzmir’in bütün noktalarında son donanım lojistik destekli böcek ilaçlama servisleri ile hizmet sunmaktadır.  Mekan ayırımı ve semt ayırımı gözetmeksizin dakik servislerle istediğiniz gün ve saatte ilaçlama yapılmaktadır. Hemen 444 88 18 numaralı merkezimizi arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

İLAÇLAMA FİYATLARIMIZ BÜTÜN SEMTLER İÇİN AYNIDIR VE EKONOMİKTİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba, ilaçlama hakkında bilgi almak için mesaj yazabilirsiniz.
Powered by