Kabataş Böcek İlaçlama

Pire, hamamböceği, apartman böceği, kalorifer böceği, kene, Akrep, danaburnu, pire, bit, ev faresi, karınca, gümüş böceği ve kakalak ülkemizde hemen hemen en sık rastlanan zararlı canlı türleridir. Bu zararlı canlı türlerine karşın, mücadele veren İstanbul Avrupa yakası Beyoğlu böcek ilaçlama şubemizin alt şubesi olarak çalışmalarına devam eden Kabataş böcek ilaçlama servisimiz, haşere ve kemirgenlerin güvenle kontrol altına alınması durumunda 7/24 profesyonel olarak hizmet vermektedir.

İlaçlama Hizmeti Satın Alırken Dikkatli olun!

İlaçlama hizmeti satın alırken dikkatli olunması gereken bazi önemli noktalar yer almaktadır. Sektörde yüzlerce ilaçlama şirketi bulunmaktadır. Bu şirketleri yüzde 70’i yasadışı faaliyet vermektedir. İlaçlama hizmeti almadan önce firmanın profiline, tarihçesine, misyonuna, vizyonuna, referanslarına mutlaka bakınız. Sağlık en kıymetli varlığımızdır. Yasadışı piyasaya sunulan ilaçlardan da uzak durmanız gerekmektedir. Aksi halde zehirlenmeler ve alerjik reaksiyonlardan kurtulamazsınız.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Haşerelerin Bulaştırdıkları Hastalıklar

Verem, veba, humma, dizanteri, mantar, hepatit, lyme, Akdeniz ateşi, kırım Kongo kanamalı ateşi, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, deri hastalıkları, tifüs, sıtma.

7/24 Hizmet, Ekonomik Fiyat ve Garantili İlaçlama

7/24 Hizmet, Ekonomik Fiyatlar ve Garantili İlaçlama hizmetleri sunan Kabataş haşere ilaçlama servisimizi arayarak ilaçlama yapmak istediğin saatlere uygun randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bizi arayarak haşere ve diğer zararlı canlı türlerinden kurtulmanız çok kolay. Aynı zamanda Talep formu oluşturarak, bilgilerinizi eksiksiz girerek, servisimizle irtibat kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir