Karadeniz Böcek İlaçlama

İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesine bağlı Karadeniz böcek ilaçlama servisimiz 7/24 her gün hizmet vermektedir. Tüm zararlı canlılar ve haşerelere karşı etkin çözüm üretmektedir.

Böcek ilaçlama genellikle yaz aylarında türeyen haşere ve haşere türleri için uygulanan bir yöntemdir. Böcekler, mikrop taşıyan varlıklardır.  Bu mikroplar insan sağlığı üzerinde olumsuz etkiler yaratmaktadır. Haşerelerle mücadele konusunda bireysel olarak başa çıkmanın imkansız olduğunu anlayan insanlar giderek bu işi profesyonel olarak yapan firmalara yönelmeye başladılar.

Ancak profesyonel firmalar yanında korsan ve yasadışı ilaçlama yapan firmalarda türedi. Hastanelere akın eden zehirlenmiş insanların acil servis bölümünde genel şikâyetleri, bandrolsüz, içinde zehirli maddeler bulunan ilaçların kullanılması durumudur. Bir ilaçlama firmasında eğer destek alacaksanız, mutlaka ve mutlaka dikkat etmeniz gereken çok önemli noktalar bulunmaktadır.

Karadeniz Böcek ilaçlama servisimiz size her konuda gereken desteği sağlayacaktır.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Yılan, sıçan, çıyan, salyangoz, akrep, tahtakurdu, akar, kakalak, tatarcık, kertenkele, pire, bit, kene, karınca, çekirge, güve, sinek, sivrisinek, örümcek, fare, hamam böceği, ev faresi, çatı faresi, lağım faresi, Amerikan hamam böceği, kalorifer böceği, apartman böceği, lağım faresi, fındık faresi, uyuz böceği, kırkayak, gümüş böceği, tespih böceği,  halı böceği, yaban arısı, eşek arısı, danaburnu ve daha pek çok zararlı canlı türlerine karşın ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır.

Garantili Yöntemlerimiz

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Fare İstasyonları
  4. Kokulu İlaçlama
  5. Kokusuz İlaçlama

7/24 hizmet veren Karadeniz böcek ilaçlama servisimiz, arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden Talep Formumuzu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir