Karlıtepe Böcek İlaçlama

Sektörde uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren firmamıza bağlı pek çok şube ve ilaçlama servislerimiz mevcuttur. İstanbul Avrupa yakası Gaziosmanpaşa şubemize bağlı olarak çalışmalarını titizlikle sürdüren Karlıtepe böcek ilaçlama servisimiz, haşere, kemirgen, sürüngen, asalak, parazit ve zehirli canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması hususunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 profesyonel hizmet vermektedir.

Böcekler hijyenik olmayan alanlarda yuvalanırlar. Yuvalandıkları yer genellikle kuytu köşelerdir. Böcekler hastalık yayan varlıklardır. Bu konuda tedbir alınmadığı müddetçe alerjik reaksiyonlar, dizanteri ve çeşitli cilt hastalıkları kaçınılmazdır. Böceklerle mücadele etmek çok zor bir iştir. Bu yüzden böcek ilaçlaması yapan firmalardan destek alınması gerekmektedir.

Karlıtepe böcek ilaçlama servisimiz, haşerelerle mücadele konusunda garantili ve en düşük fiyatlar sunarak, size profesyonel olarak destek vermek için 7/24 hizmet vermektedir.

Haşereler Evlerimize Kadar Nasıl Ulaşır?

Haşereler sinsi ve zeki yaratıklardır. Bazı türleri de asalaktır. Yani tembeldirler. Haşereler doğal yaşam ortamlarında yeterli seviyede su ve besin kaynağı bulamadığı zamanlarda hemen insanların yaşadığı alanlara doğru hareket ederler. Burada kendilerine besin, su ve barınacak yer ararlar. Çünkü üreme işlevlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Haşereler genellikle şu yöntemleri kullanırlar;

  1. Duvar ve duvar çatlaklarından içeri girerler,
  2. Ahşap yarıklar ve çürük tahtaları kemirerek,
  3. Tuvalet ve Banyo borularından
  4. Tesisat borularından
  5. Baca ve şöminelerden
  6. Açık bırakılan kapı ve cam aralıklarından
  7. Evcil hayvanlardan
  8. Dışarıdan satın aldığımız bir eşyanın üstünden evimize sızabilmektedirle

Firmamızda kullandığımız ürünlerimiz kullanım alanlarında leke ve iz bırakmaz. Aynı zamanda doğaya ve çevreye saygılıdır. Haşere problemlerinizi artık dert etmeyin. Kolayca kurtulmak için çağrı merkezimizi arayabilir ya da web sitemiz üzerinden Talep formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir