Kış Aylarında Böceklere Dikkat

kis-aylariKış aylarının gelmesiyle birlikte yazın daha yoğun biçimde dış alanda olan böcek ve haşereler kalorifer ve sobalarımızın yanması nedeniyle artık daha fazla yaşam alanlarımıza girmeye başlamıştır.Kış aylarında hamam böcekleri,karafatma ve kalorifer böceklerinin yanı sıra diğer bir haşere türü  fare, yani kemirgenler yiyecek ve ısınma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla evlerimize kadar girmektedirler.Özellikle apartman boşluklarında ve bodrum katlarında yaşayan haşereler sıcak yuvalarımıza girdiklerinde mikroplarıda evimize taşımaktadırlar.

Bu haşereler evlerimize girdiklerinde yüzlerce yumurta bırakarak bir anda çoğalabilirler. Yediğimiz ekmeğin üzerinde, yattığımız yatakların içlerine kadar girebilirler.Böceklerle bireysel mücadele etmek hem vaktinizi hem paranızı boşa harcamanıza neden olur. Kış aylarında böceklerden kurtulmak için ilaçlama şirketlerini arayınız.

Bu mikropların yuvamız içinde dağılmadan, kış aylarında böceklere karşı ilaçlama hizmetini almak, alırken de dikkat etmeniz gereken konulara açıklama yapalım.İlaçlama şirketinin konusunda uzman olmasına özen gösteriniz.Kış aylarında böceklere dikkat ederken sağlığınızı tehlikeye atmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir