Kocamustafapaşa Böcek İlaçlama

Pire, fare, hamamböceği ve yaban arısı gibi pek çok haşere türlerini etkisiz hale getiren Kocamustafapaşa Böcek İlaçlama servisimiz, İstanbul Avrupa yakası Fatih Böcek İlaçlama şubemize bağlı olarak çalışmaktadır. Kapalı ve açık mekanlarda 7/24 profesyonel hizmet sunan servisimiz, zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Solum sistemimiz ve Bağışıklık sistemimiz üzerinde etkileri çok olan haşerelerin ev ve iş yerlerimizde temizlenmemesi durumunda bizleri daha vahim sonuçların bekleyeceğini bilmemizde fayda var.  Haşere ve kemirgenlerden kurtulmanın garanti yolu ilaçlama yaptırmaktır. İlaçlama hizmeti rastgele alınması gereken bir durum değildir.

Piyasada korsan ilaç satan çok kişi ve kurum bulunmaktadır. Bu konuda çok dikkatli olmamız gerekmektedir.  Firma seçimine de çok dikkat etmemiz gerekmektedir. Bununla beraber haşerelerle ilgili sorunlar için mutlaka ilaçlama yapmamız gerekmektedir.

Mücadele ve Yöntemler

Haşereler ile ilgili mücadele ve yöntemler şunlardır.

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Fare İstasyonları
  4. Kokulu İlaçlama
  5. Kokusuz İlaçlama

 Ekonomik Fiyatlar, Garantili İlaçlama

7/24 hizmet veren firmamızı arayarak sizlerde hem ekonomik fiyat seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Hem de garantili ilaçlama yöntemlerimiz sayesinde haşerelerden tamamıyla kurtulabilirsiniz.

Haşerelerden kurtulmak için servisimizi aramanız yeterlidir. İstediğiniz gün ve saatler için müşteri temsilcimizden randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir