Kumburgaz Böcek İlaçlama

Haşere kontrol, halk ve çevre sağlığını korumak için yapılan bir uygulamadır. Profesyonel olarak hizmet veren Kumburgaz böcek ilaçlama firmaları tarafından işlem yapılırsa, doğru sonuçlar sağlanılacaktır. Firmamız, uzman personelleri ile Büyükçekmece ve İstanbul’un her yerine hizmet sunmaktadır. Uzmanlarımız en kaliteli ilaçlarla uygulama yapmakta, birçok alanda kalıcı sonuçlar sağlamaktadır. Uygulamalarımız, % 100 garantilidir.

Garantili İlaçlama Tekniklerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama

Tekniklerimiz, haşerelerin türüne göre belirlenmektedir. Hizmet alınacak olan alanın fiziki durumu, alandaki haşerelerin fazlalığı tekniklerimizi belirlememizde önemli faktörlerdendir. Kumburgaz böcek ilaçlama hizmetlerimizle, açık ve kapalı birçok alanda kalıcı sonuçlar sağlamaktayız. Ancak bazı alanlarda, kesin çözüm sağlamak adına periyodik olarak hizmet almak gerekebilir.

Periyodik İlaçlama

Kumburgaz, özelikle tatilcilerin çok fazla tercih ettiği semtlerden biridir. Yaz aylarında, semtin nüfusu daha da artmaktadır. Yaz ayları da, haşerelerin insanları en çok rahatsız ettiği dönemdir. Bu yüzden, yaz mevsiminde ilçede haşere ile mücadele etmenin önemi artmaktadır. Yaz aylarında kalabalıklaşan alanlardan biri de, semtteki otel ve pansiyonlardır. Bu işletmeler de, periyodik hizmet almanın önemi büyüktür. Zira insanların çok olduğu alanlarda, böceklerin bulaştırdığı salgın hastalıklar çok daha kolay yayılabilmektedir.

Cafe, fırın, restoran, sağlık ocağı, dispanser, hastane, okul, yuva, anaokulu gibi alanlarda, insanların yoğun olarak bulunduğu ve insan sağlığının ön planda olduğu alanlardır. Bu alanlarda da, böceklerin üremesine kesin çözümlerle engel olmak, insan sağlığını riske atmamak adına periyodik hizmet alınmalıdır. Kumburgaz böcek ilaçlama servislerimiz, periyodik hizmetleri de ekonomik olarak gerçekleştirmektedir.

İlçede En Çok İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Kulağakaçan böceği, kertenkele, sivrisinek, yılan, sıçan, çıyan, tahtakurusu, mayt, karınca, kalorifer böceği, pire, örümcek, bit, mite, tatarcık, gümüş böceği, halı böceği, akrep, Amerikan hamam böceği, akar, kör fare, teşbih böceği, ev faresi, lağım faresi, yaban arısı, kırkayak, hamam böceği, uyuz böceği, çatı faresi, çekirge, salyangoz, fındık faresi, sinek, karafatma, kene, tahtakurdu, kakalak, güve, eşek arısı, Alman hamam böceği, pamuk faresini 7/24 ilaçlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir