Kumkapı Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Avrupa yakasında yıllardır faaliyetlerini sürdüren Fatih Böcek İlaçlama şubemize bağlı olarak çalışan Kumkapı Böcek ilaçlama servisimiz, Kumkapı muhitinde tüm mahallelerde haşere ve kemirgenlerin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır.

İstanbul’da yerleşim yerlerine göre çeşitlilik gösteren haşere türleri, sahil kesimlerinde ayrı, iç bölgelerde ayrı şekilde rahatsızlık vermektedirler. Kumkapı yerleşim bölgesinden en çok gelen şikayetler arasında Fare yer almaktadır. Farelerin güvenle kontrol altına alınması konusunda çalışmalarına devam eden servisimiz, haşere türlerine karşı mücadele yöntemlerinde son safhaya gelmiştir.

Garantili Yöntemlerimiz Nelerdir?

Sıvı İlaçlama: Tüm haşerelere uygulanabilen, genel olarak en çok tercih edilen ilaçlama uygulamasıdır. Sonuçları keskindir. Garantilidir. Uygulandığı alanlarda leke ve iz barındırmaz. Tamamıyla hedef odaklıdır.

Jel İlaçlama: Haşere türleri ile toplu olarak baş etmek imkansızdır.  Bu nedenle farklı uygulama yöntemleri geliştiren firmamız, jel ilaçlama uygulamalarını, hamamböceği ve bazı sürüngen haşere türleri için kullanmaktadır. Jel uygulaması yapılan alanlarda çözüm odaklı ve kesin sonuçlar verir.

Fare İstasyonları: Kemirgen türleri için hazırlanan bu düzenek sayesinde farelerin kaçabilecekleri bir yer yok. Fare İstasyonları çok zehirli bir araçtır. Farelerin hoşuna giden aromalarla bezenmiş olan bu zehir, fareler üzerinde 2 saat gibi kısa bir sürede ortadan yok olmalarına neden olur. Öyle ki fareler zehre temas ettikten sonra, su içmeleri halinde ölüm anı 11 saniye gibi kısa bir zamana tekabül etmektedir.

Kokulu İlaçlama: Haşereler için etkin bir uygulama yöntemidir. Kapalı ve açık alanlarda tercihe göre yapılır.

Kokusuz İlaçlama: Kapalı mekanlarda tercih edilen yüzde yüz etkisi ve tesiri olan bir diğer uygulama yöntemidir.

7/24 hizmet sunan çağrı merkezimiz üzerinden, müşteri temsilcimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili ilaçlama ve ekonomik fiyatlar için bizi aramanız yeterli. Ev ve iş yerlerinizde leke ve iz bırakmadan, evcil hayvanlarınıza zarar gelmeden ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir