Kurfalı Böcek İlaçlama

Şirketimizin İstanbul Anadolu yakası Kartal şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Kurfalı Böcek ilaçlama servisimiz, diğer adıyla (Hürriyet) servisimiz haşerelerin güvenle kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 profesyonel hizmet vermektedir.

Haşere ve kemirgenlerin bulunduğu alanlarda sağlıktan bahsetmemiz mümkün değildir. İnsanlar üzerinde sayısız bulaştırıcı hastalıklara neden olan haşerelerden korunmanın tek yolu ilaçlama yapmaktır. Ancak ilaçlama yapmak için profesyonel bir firmadan destek almanız gerekmektedir.

En çok İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Yılan, çıyan, kertenkele, sıçan, fare, fındık faresi, ev faresi, pamuk faresi, lağım faresi, hamamböceği, Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği, kalorifer böceği, Apartman böceği, uyuz böceği, halı böceği, tespih böceği, çekirge, gümüş böceği, mite, güve, mayt, örümcek, pire, kene, yaban arısı, eşek arısı, kakalak, tatarcık, kırkayak, akar, salyangoz, akrep,  karınca, sinek, sivrisinek, tahtakurdu, danaburnu gibi türler en çok ilaçlama yaptığımız haşere türleridir.

Kurfalı Böcek İlaçlama, İstanbul Kartal’da 7/24 açık ve kapalı tüm alanlarda profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Alanlar

Ev ve İş yerleri, dükkan, market, mezbaha, fırın, restoran, pastane, alışveriş merkezi, çay bahçesi, kıraathane, gemi, vapur, feribot, tekne, yat, balıkçı barınağı, şantiye, otel, otopark, otobüs terminali, havaalanı, uçak, otobüs, toplu taşıma araçları, sinema salonu, konferans salonu, düğün salonları, açık arazi, tarla, park ve bahçeler, fabrika, site, bina, depo, ambar, ardiye, müştemilat, hayvan çiftlikleri, ahır, ağıl, hastane, okul, yurt ve daha pek çok alanda ilaçlama yapmaktayız.

Garantili Yöntemlerimiz

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel ilaçlama
  3. Fare İstasyonları
  4. Kokulu ilaçlama
  5. Kokusuz ilaçlama

7/24 hizmet veren firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size her konuda gereken yardımı gösterecektir. Garantili ve ekonomik ilaçlama fiyatları için bizi arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir