Kurtuluş Böcek İlaçlama

Farklı teknik ve yöntemlerle etkisiz hale getirdiğimiz böcekler, birçok alanda karşımıza çıkabilirler. Kurtuluş böcek ilaçlama servislerimiz, birçok alanda faaliyet göstermektedir.  Faaliyetleri 7/24 devam etmektedir.

Hizmet Alanlarımız

Ev, okul, işyeri, dershane, fabrika, yuva, şirket, ofis, hastane, pastane, fırın, cafe, depo, havalandırma, park, bahçe, fuar alanı gibi birçok yerde haşere ile mücadele etmekteyiz. Bu alanların hepsinde haşereler, kalabalık gruplar halinde kaşımıza çıkabilirler. Farklı tür ve yapılara sahip olan haşereler üzerinde uygulanan yöntem de farklılık göstermektedir.

İlaçlama Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Fare İstasyonları

İlaçlarımız insan ve çevre sağlığına zarar vermeyecek şekilde kullanılmaktadır.

Garantili Yöntemlerle İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Tahtakurusu, Amerikan/ Alman hamam böceği, çıyan, kene, güve, tatarcık, bit, kertenkele, salyangoz, sivrisinek, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, pire, tatarcık, tahtakurdu, örümcek, yaban arısı, eşek arısı, kakalak, karafatma, çekirge, halı böceği,  kulağakaçan böceği, akar, sinek, uyuz böceği, gümüş böceği, kalorifer böceği, karınca, mayt, tesbih böceği, akrep, sıçan, mite, kırkayak, yılan.

Kurtuluş böcek ilaçlama servislerimiz, birçok böcek ve fare türünü ekonomik fiyatlarla ilaçlamaktadır. Halkımız sağlıklı alanlarda yaşasın diye, halkımıza fırsat ve kolaylıklar sunmaktayız. Zira böcekler yaşam alanlarını sağlıksız hale getiren zararlı canlılardır. İnsanların bulundukları alanlara bakteri ve mikrop taşımaktadırlar.

Kurtuluş böcek ilaçlama şubemizde, uzman personellerimizle birlikte halkımızın sağlığını korumayı garanti ediyoruz. Müşteri temsilcilerimizi arayarak, garantili hizmetlerimizden yararlanmak için dilediğiniz saate randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir