Maslak Böcek İlaçlama

Kaliteli, güvenli, garantili ve ekonomik fiyatlar sunan firmamızın İstanbul Şişli şubesine bağlı faaliyetlerini sürdüren Maslak böcek ilaçlama servisimiz, haşere/böcek ve kemirgen gibi zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konularında sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır.

İnsanların yaşam alanlarına tüm şartları zorlayarak girmeyi başarabilen Fare ve Böcek türleri, hastalıklara ve hatta ölümcül sonuçlara kadar gidebilen ağır hastalıklara yakalanmamıza sebep verir. Gerekli tedbirler ve önlemler alınmadığı müddetçe sağlığımızın büyük bir risk altında olacağını unutmamamız gerekmektedir.

Haşereler hayatımızın neredeyse her alanında konuşlanmış durumdadırlar. Bu zararlı canlı türlerinden kurtulmanın tek yolu ilaçlama hizmeti almaktır.  Ancak bilinmesi gereken başka bir konu ise, ilaçlama hizmetinin uzman ellerde kurumsal firma çatısı altında uygulanmasıdır.

Maslak böcek ilaçlama servisimiz size her aşamada profesyonel destek vermektedir.

Garantili Yöntemlerimiz

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Kokulu İlaçlama
  4. Kokusuz İlaçlama
  5. Fare İstasyonları

Haşerelerin Neden Olduğu Hasatlıklar

Haşereler ve kemirgenler, insan hayatında sadece ve sadece bakteri ve mikrop taşımaktan başka bir işe yaramazlar. Bu yüzden sağlığımızı sürekli tehdit ederler. Haşere ve kemirgenlerin neden olduğu birçok hastalık vardır. Tifüs, verem, veba, mantar, dizanteri, kırım Kongo kanamalı ateşi, akdeniz ateşi, lyme, parazit hastalıkları, alerjik reaksiyonlar başlıca haşerelerin neden olduğu hastalık türleridir.

Hastalık Bulaştıran Haşereler

Haşereler, girdikleri alanlarda bulaşıcı hastalıkları da beraberinde getirirler.  Fare, pire, hamamböceği, güve, kene, bit, sıçan, zehirli örümcek, karınca, tespih böceği, Amerikan hamamböceği, Alman hamamböceği, kalorifer böceği, gibi haşereler hastalık bulaştırmaktadır.

7/24 hizmet veren firmamıza çağrı merkezlerimiz aracılığıyla ulaşabilir istediğiniz saatlere uygun randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili ve düşük Fiyatlar için bizi hemen arayın.

Maslak Böcek İlaçlama, İstanbul Şişli’de 7/24 açık ve kapalı tüm alanlarda profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir