Mecidiyeköy Böcek İlaçlama

20 yılı aşkın bir süredir ilaçlama sektöründe lider ve tek firma olma özelliği taşıyan firmamızın İstanbul Şişli şubesine bağlı faaliyetlerini sürdüren Mecidiyeköy böcek ilaçlama servisimiz, haşere/böcek, parazit, asalak, kemirgen, sürüngen ve diğer zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alma konusunda kesintisiz 7/24 hizmet vermektedir.

Yaşam alanlarımıza dahil olan haşere, böcek türleri sağlığımızı olumsuz yönde etkiler. Doğal yaşam alanlarında yeterli derecede su ve besin kaynağı bulamayan haşere ve haşere türleri, gözünü doğrudan insan sahasına diker. İnsanların yaşadığı alanlarda bakteri ve mikrop bırakan haşereler, pek çok hastalığı da beraberinde getirir.  Haşereler ayrıca üreme evrelerini de gerçekleştirmek için kapalı mekanları ve yuvalanabilecekleri bir alan seçerler.

Haşerelerin yaydığı hastalıklardan korunmak için mutlaka böcek ilaçlaması yapmamız gerekmektedir. Bu hizmeti de mutlaka profesyonel bir kurumdan destek alınması yolu ile sağlanmalıdır.

Mecidiyeköy böcek ilaçlama servisimiz her aşamada sizlere hizmet sağlamaktadır.

Garantili Yöntemlerimiz

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Haşereler Evlerimize Nasıl Ulaşır?

Haşereler fırsat buldukları ilk noktada evlere ve işyerlerine sızmayı başarırlar.

 1. Duvar çatlakları,
 2. Ahşap yarıkları,
 3. Banyo ve tuvalet boruları,
 4. Baca ve şömineden,
 5. Açık bırakılan kapı aralıkları ve pencerelerden,
 6. Satın aldığımız bir ürünün içinden,
 7. Evcil hayvanlardan rahatlıkla, içeriye sızma durumları olmaktadır.

Şirketimizi dilediğiniz her an arayabilirsiniz. İstediğiniz zaman dilimi için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Doğaya, insana saygısı olan ürünlerimiz tamamıyla çevre dostudur. Ekonomik Fiyat ve Garantili İlaçlama hizmeti sunarak, sizleri tüm zararlı canlı türlerine karşı koruyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir