Merkez Efendi Böcek İlaçlama

Kurumsal şirketimizin, İstanbul Zeytinburnu şubesine bağlı çalışmalarını yürüten Merkez Efendi böcek ilaçlama servisimiz haşere ve kemirgen gibi zararlı canlı türlerini kontrol altına alma konusunda titizlikle hizmet vermektedir.

Sağlığımızı bozan ve hastalık yayan haşere türlerine karşı önlem alınmadığı zaman ölümcül sonuçlar doğurabilmektedir. Bu konuda en etkin yol ilaçlama hizmeti satın almaktır.

Ne Tür Mekanlarda İlaçlama Yapılabilir?

20 yılı aşkın bir süredir İlaçlama hizmeti veren firmamız, haşerelerin ulaştığı en dar alanlarda bile ilaçlama hizmeti vermektedir. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde, tüm mahallelerinde ilaçlama hizmeti sunan firmamızın ağı oldukça geniş bir yelpazeye yayılmaktadır.

İlaçlama açık ve kapalı mekanlarda yapılan bir uygulama sistemidir.  Burada temel faktör haşere veya haşere türlerinin kontrol altına alınması durumudur. Gelen şikayet ve talepler doğrultusunda; ev ve iş yerleri, hastane, okul, yurt, uçak, gemi, yat, tekne, otobüs terminali, havaalanı, otopark, restoran, lokanta, fabrika, pastane, fırın, site, şantiye, depo, ardiye, ambar, müştemilat, villa, bodrum katları, boş arazi, tarla, çay bahçeleri, park ve bahçe alanları gibi daha pek çok mekanlarda ilaçlama yapılabilir. Bazı durumlarda da periyodik ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Neden Profesyonel Böcek İlaçlama?

İnsan sağlığı her şeyden değerlidir. İlaçlama uygulaması uzmanlık gerektiren bir yöntemdir. Bu uygulama sisteminin amatör ellerde, ilkel şartlarda yapılması durumunda zehirlenme ve alerjik reaksiyonlara sebep olmaktadır. Ayrıca piyasada satışa sunulan yasadışı, korsan ilaçlar patlamaya hazır bir bomba niteliğindedir. Bu ilaçların ev ve iş yerlerinde kullanımı bile ölümcül sonuçlar doğurabilir.

Merkez Efendi böcek ilaçlama servisimiz, sizin ihtiyaç duyduğunuz her alanda profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir. Sahip olduğumuz modern ve son teknoloji yöntemlerle yaşam alanlarınızı güvenle koruyoruz. 7/24 hizmet veren firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili İlaçlama ve Ekonomik Fiyatlar sunuyoruz. Bizi hemen arayın. Sizlerde haşere ve kemirgenlerden sonsuza dek kurtulun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir