Mite Alerjisi | Akar Alerjisi

mite-alerjisiAkarlar özellikle  evlerde yaşayan insanlar ve diğer canlılara en çok hastalık bulaştıran canlılar arasındadır. Bu hastalıkların en önemlisi Mite alerjisi (akar alerjisi) dir. Akar – Mite ilaçlama bu nedenle çok önemlidir.

Akar alerjisi genellikle yastık, halı gibi mite tozunun olabileceği ev eşyalarından bulaşır.  Mite tozu Akar alerjisi oluşmasında direkt etkendir.

Bu tuzların temas veya solunum yolu ile vucuda alınması alerjik insanların rahatsızlıklarını daha da arttırmaktadır. Bunun önlenmesi için bu tür eşyaların akarlara karşı dezenfekte edilmiş olması gerekir ki bu yolda ilaçlama yapmaktan geçer.

Mite insan deri döküntüleri ile beslenir. İnsanların akarlara karşı alerjisi olan kişilerde sorun oluşturan canlılardır.
Akar ile mücadelede her ilaç etkili olmaz. Ortamlardaki akar problemini ortadan kaldırmak için özel ilaçlar kullanmak gerekir. Güneş böcek ilaçlama olarak akar mücadelesinde kanıtlanmış başarımız ile hizmet vermekteyiz. Kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığından onaylı ilaçlar olup akarlar üzerinde etkinliği kesin olarak kanıtlanmış ilaçlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir