Numunebağ Böcek İlaçlama

Sağlıklı ve güvenilir alanlarda yaşamak için profesyonel olarak haşere kontrol hizmeti veren şirketlerden yardım almanız gerekmektedir. Şirketimiz, İstanbul’un tüm ilçelerinde ve Bayrampaşa’nın tüm semtlerinde profesyonelce fare ve haşere kontrol hizmeti vermektedir. Numunebağ böcek ilaçlama hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Şubemizde Kaliteli Hizmetler

Tüm şubelerimizde, profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz. Uzmanlarımız, gerekli tüm eğitimlerden geçmiştir. Dezenfeksiyon işlemlerini, sorunsuz şekilde gerçekleştirecek yetkinliktedir.

Doğada çok sayıda türe sahip olan böcek ve fare bulunmaktadır. Bunların birçoğunun fiziksel özellikleri benzerlik gösterir. Ancak anatomik yapıları farklıdır. Üzerlerinde etki sağlayacak olan ilaçta, değişkenlik gösterir. Dolayısıyla tek başınıza ve amatör kişilerle, böcekler üzerinde kontrol sağlayamazsınız. Numunebağ böcek ilaçlama personellerimiz, böceklerin anatomik yapılarına göre ilaçlama tekniklerini ve ilaçlarını ayarlamaktadır. Jel, katı, sıvı, kokusuz, toz ve kokulu ilaçlar kullanılmaktadır. Bunların her biri, en iyi ekipmanlarla kullanılmaktadır. Uygulama yapılan olan alanda, haşere ile mücadele işlemi kapsamlı olarak gerçekleştirilmektedir. Zararlı canlıların yuva yaptığı alanlar tespit edilmekte, detaylı olarak ilaçlanmaktadır. Numunebağ böcek ilaçlama personellerimiz, işlemlerin sonunda %100 başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Garantili Yöntemlerle İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, teşbih böceği, sinek, hamam böceği, eşek arısı, kulağakaçan böceği, salyangoz, tatarcık, lağım faresi, çıyan, mite, akar, Amerikan hamam böceği, bit, karafatma, tahtakurusu, yaban arısı, çekirge, akrep, güve, sıçan, kene, halı böceği, kertenkele, pire, mayt, kırkayak, kakalak, gümüş böceği, ev faresi, sivrisinek, çatı faresi, uyuz böceği, fındık faresi, örümcek, yılan, kör fare, karınca, Alman hamam böceği, tahtakurdu, pamuk faresi.

Böcek ilaçlama Numunebağ semtinde ekonomik olarak, firmamız tarafından 7/24 uygulanmaktadır. Böceklerden kurtulmak ve daha hijyenik alanlarda yaşamak için tek yapmanız gereken, müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir