Okmeydanı Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Şişli şubesine bağlı faaliyetlerini sürdüren Okmeydanı böcek ilaçlama servisimiz, kemirgenleri ve diğer zararlı haşere türlerinin güvenle kontrol altına alınması ve yok edilmesi konusunda 7/24 hizmet vermektedir.

Böcek ve diğer haşere türleri, biyolojik ve fizyolojik yapıları gereği, çok hızlı üreyip hızlı çoğalma özelliklerine sahiplerdir. Yaşam alanlarının yok olması durumunda, doğal ortamlarını hemen terk ederler. Toplu yaşadıkları için göç edecekleri yere de hep beraber giderler. Haşerelerden kurulmanın tek yolu İlaçlama yapmaktır. İlaçlama yapmak için, deneyimli ve işini profesyonel yapan, referansı olan firmaların tercih edilmesi gerekmektedir.

Haşerelerin insan hayatına bulaşmasının başlıca nedenleri vardır.

Bu nedenler;

a)      Haşere/Böcek ve Kemirgen türleri su ve besin kaynağı arayışları,

b)      Üreme evrelerini gerçekleştirmek ve yuvalanma alanlarını saptamak,

c)       Kapalı mekan arayışı içinde olmaları,

d)      Barınma istekleri,

e)      Kendi doğal yaşam alanları zedelendiği için

Gibi nedenleri saymamızda fayda vardır. Haşere ve böcekler bu nedenle hayatımızı işgal ederler. Peki, evlerimize ve iş yerlerimize nasıl ulaşabilirler?

Haşereler Evlerimize Nasıl Ulaşır?

Haşerelerin türlerine baktığımız zaman, bazı türleri asalak ve parazit türlerinin kendi içlerinde tembel oldukları gözlemlenmiştir. Haşereler çok çalışkan yaratıklar değillerdir. Bu nedenle buldukları alanlara rahatlıkla girerler.

Çatılardan, duvar çatlaklarından, ahşap ve tahta yarıklardan, aralıklı bırakılan kapı ve pencerelerden, Banyo ve tuvaletlerin borularından içeri girebilmektedirler.

7/24 hizmet sunan Okmeydanı ilaçlama servisimizi arayarak sizde randevu alabilirsiniz. Garantili ve ekonomik fiyatlar için geç kalmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir