Ömerli Böcek İlaçlama

Şirketimiz, Ömerli Böcek İlaçlama şubesiyle tüm Çekmeköy bölgelerine ve mahallelerine haşere problemiyle mücadele etme konusunda profesyonel hizmet vermektedir. İnsan hayatını olumsuz yönde etkileyen ve çeşitli hastalıklara davetiye çıkaran böcekler, asalaklar ve kemirgen türlerinden kurtulmak için en etkiyici yöntem ilaçlamadır. İlaçlama; uzmanlık ve meziyet gerektiren bir durumdur. Yanlış ilaçlama sonucu haşerelerde ters etki bir davranış görülebileceği gibi sağlığınızı ve ekonominizi etkileyecek sorunlarda doğrudan ortaya çıkabilir.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Böcek ilaçlama konusunda uzun yıllar deneyim kazanmış firmamızın verdiği hizmetler oldukça geniş bir yelpazeye yayılmaktadır. İnsanların yaşadığı her alan aynı zamanda zararlı ve parazitlerinde mekanı olabileceği ilkesini benimseyen firmamızın hizmet verdiği alanları sıralamak mümkün. Kapalı ve açık alanlarda aynı zamanda çok zor dar alanlarda ilaçlama hizmeti sunan uzman personellerimiz, oteller, havaalanları, gemiler, park ve bahçeler, hastaneler, askeri birlikler, yurtlar, marketler, mağazalar, atölyeler, fabrikalar, ev ve iş yerlerimizde, ofis alanlarında ve pek çok noktada ilaçlama hizmeti vermektedir.

En Çok İlaçlama Yapılan Zararlı Canlılar

Yılan, kertenkele, bit, pire, hamamböceği, tahtakurusu, karınca, yaban arısı, eşek arısı, kene, ev faresi, lağım faresi, fındık faresi, pamuk faresi, çıyan, sinek, örümcekler, akrep, gümüş böceği, tatarcık, kakalak, uyuz böceği, salyangoz, çekirge, güve, tahta kurdu, kırkayak, tespih böceği gibi türlere ilaçlama uygulamaları yapmaktayız.

Böcek ilaçlama konusunda esas alınan noktaları sıraladığımızda öncelikle, firmamızın başarı kriterleri ve garantisi ön plana çıkmaktadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu şirketimizde uzman personellerimiz en zor alanlarda bile kesin sonuçlar elde edebilmektedir.

İstanbul’un en ücra noktasına kadar hizmet vermekteyiz. Eğer sizlerde bu zararlı yaratıklardan hemen kurtulmak istiyorsanız, 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizden randevu alarak istenilen saate hizmetimizi ekonomik olarak satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir