Orhantepe Böcek İlaçlama

İstanbul Kartal ilçesine bağlı Orhantepe böcek ilaçlama servisimiz günün her saati açıktır. Böcek, haşere ve kemirgenlere karşı yaşadığınız tüm sıkıntılarda firmamızı kolaylıkla arayabilir ve yardım alabilirsiniz.

İnsan sağlığı her şeyin üstünde gelmektedir. Fare ve haşereler yaşam alanlarımıza sızmayı her zaman başarmaktadırlar. Doğal yaşam alanlarında yeterli besin kaynağı ve su bulamayan haşereler, insanların sahasına hücum derler. Gerekli önlemler alınmadığı takdirde haşereler insan sağlığını çok olumsuz yönde etkileyebilmektedir.

Haşereler Evlerimize Nasıl Sızar?

 1. Duvar çatlaklarından,
 2. Ahşap yarıklarından,
 3. Tesisat borularından,
 4. WC tuvalet ve banyo borularından,
 5. Açık kapı aralıklarından
 6. Pencere ve açık camlardan,
 7. Baca ve şöminelerin olduğu mekanlardan,
 8. Evcil hayvanlardan,
 9. Dışarıdan alınan herhangi bir eşya üzerinden,

Mücadele ve Yöntemler

Haşerelerle mücadele etmek dünyanın en zor ve en tehlikeli işidir. Sinir sistemimizi ve ruh dünyamızı tamamıyla kontrol altına alan ve tiksindiren bu haşere türlerine karşın en etkin mücadele ilaçlama yapmaktır. İlaçlama yapılmadan önce saptanması gereken önemli noktalar bulunmaktadır. İlaçlama uygulamaları böceklere göre farklılık gösterir başlıca yöntemler aşağıda gibidir;

 • Sıvı ilaçlama
 • Jel ilaçlama
 • Fare istasyonları
 • Kokulu ilaçlama
 • Kokusuz ilaçlama

7/24 hizmet veren firmamızı arayarak hemen ilaçlama yaptırabilirsiniz. Müşteri temsilcimizden randevu kaydı oluşturmanız yeterlidir. Ekonomik fiyat seçeneklerimiz ve %100 garantili ilaçlama için bizi arayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir