Pangaltı Böcek İlaçlama

Şirketimizin İstanbul Şişli şubesine bağlı olarak çalışan Pangaltı böcek ilaçlama servisimiz, zehirli örümcekler, asalak, parazit, haşere, sürüngen ve kemirgen türlerini sağlıklı bir şekilde kontrol altına alma, aynı zamanda imha etme konularında hizmet vermektedir.

Örümcekler ve Zehirli canlı türleri hayatımızın her karesinde bizlere engel olmaktadırlar. Sağlık sorunlarını öne çıkaran haşerelerden kurtulmak sanıldığı gibi kolay değildir. Mutlaka uzman firmamızdan destek alınması gerekmektedir.

Rutubet, nem, kötü koku, haşereleri cezbeden en çekici alanlardır. Ancak siz her ne kadar hijyenik tutsanız da yaşam alanlarınızı, haşereler bir şekilde evlerimize dahil olurlar. Kırıntı ve su bulunan alanlara haşerelere rastlamak mümkündür.

Haşerelerden güvenle kurtulmanın tek yolu ilaçlama yapmaktır.

Haşerelerin Neden Olduğu Hastalıklar

Haşere ve Kemirgen türleri, yaşam alanlarımızda olduğu sürece yaydıkları hastalıklarda asla eksilmeyecektir. Verem, Grip, Dizanteri, parazit hastalıklar, Alerjik reaksiyonlar, Veba, Akdeniz Ateşi, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi, Mantar, Virüs, Hepatit Virüsü,  gibi zararlı hastalıklara neden olabilmektedir.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Firmamız, sizin için garantili ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Bütçeniz için size en esnek en ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Çağrı merkezlerimizden müşteri temsilcilerimizi arayarak, ya da sitemiz üzerinden talep formunu doldurarak ulaşabilir, istediğiniz saat aralıkları için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir