Paşabahçe Böcek İlaçlama

Haşere kontrol, yaşam alanlarınızı istila eden, maddi ve manevi olarak çeşitli yollarla insanlara zarar veren haşereleri etkisiz hale getirmek için uygulanılan bir yöntemdir. Ancak bu hizmeti yalnızca profesyonel firmalardan alırsanız, başarılı sonuçlar sağlayabilirsiniz. Paşabahçe böcek ilaçlama şubesi ile hizmetlerini sürdüren şirketimiz, İstanbul’un bütün ilçelerinde ve Beykoz’un bütün semtlerinde profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Garantili İlaçlama Hizmetlerimiz

Paşabahçe böcek ilaçlama personellerimiz, böceklerden kurtulmanız ve daha sağlıklı alanlarda yaşamanız için işlemlerini bilinçli olarak gerçekleştirmektedir. Haşere ile mücadele etmek, ciddi bir iştir. Personellerimiz aldıkları özel eğitimin sonucunda, birçok alanda detaylı olarak uygulama yapmaktadır. İlaçlama da önem teşkil eden birçok unsur bulunmaktadır. Yöntemlerin ve ilacın karar verilmesinde, uygulama yapılacak alanın fiziki koşulları, haşerenin türü ve yoğunluğu büyük önem arz etmektedir. Uzmanlarımız bu koşulları dikkate alarak sıvı, katı, kokusuz, kokulu, jel, toz ilaçlarla uygulama yapmakta ve birçok alanda başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Yaşam alanlarında kesin çözümler sağlamak adına, uygulama öncesinde ve sonrasında yapılması gerekenler ve uyulması gereken kurallar bulunmaktadır. Uzmanlarımız, sizi bu konuda detaylı olarak bilgilendireceklerdir. Ayrıca müşteri temsilcilerimizden de 7/24 detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak düzeydeki fiyatlandırmalarımızla ve kaliteli hizmetlerimizle, Paşabahçe böcek ilaçlama firmaları arasında en çok tercih edilen firmayız. Yaşam alanlarınızda bulunan çok sayıda haşere ve fare türünü, ekonomik koşullarda kontrol altına almaktayız.

En Çok İlaçlamasını Yaptığımız Haşere ve Fareler

Kulağakaçan böceği, sivrisinek, sıçan, kalorifer böceği, pire, örümcek, bit, mite, tatarcık, gümüş böceği, halı böceği, akrep, akar, kör fare, teşbih böceği, ev faresi, lağım faresi, yaban arısı, kırkayak, hamam böceği, uyuz böceği, çatı faresi, çekirge, salyangoz, fındık faresi, sinek, karafatma, kene, tahtakurdu, kakalak, güve, eşek arısı, Amerikan hamam böceği, kertenkele, Alman hamam böceği, çıyan, yılan, tahtakurusu, karınca, mayt, pamuk faresi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir