Pazariçi Böcek ilaçlama

Güçlü ve uzman kadrosuyla 20 yılı aşkın zamandır ilaçlama hizmetleri sunan firmamızın İstanbul Avrupa yakası Gaziosmanpaşa şubesine bağlı Pazariçi böcek ilaçlama servisimiz, haşere ve diğer zehirli canlı türlerinin sağlıklı bir şekilde kontrol altına alınması hususunda kaliteli, güvenli ve düşük fiyatlarla 7/24 hizmet vermektedir.

Haşereler basite alınacak ve küçümsenecek varlıklar değildirler. Haşerelerin uzun ömürlü olduklarını biliyor muydunuz? Haşerelere karşı mücadele verilmediği zaman, konuşlandığı alanlarda uzun yıllar çoğalarak yaşayabildiklerini biliyor musunuz? Haşere ve kemirgenler, yaşadığımız alanda Astım, nefes darlığı, alerjik reaksiyonlar, deri ve çeşitli cilt hastalıklarına yakalanmamıza neden olurlar.

Haşereleri evlerimizden uzaklaştırmanın en keskin yolu ilaçlama yapmaktır. İlaçlama hizmetini her firmadan alamayız. Çünkü yasadışı korsan ilaçlar kullanarak sizi haşerelerden koruyalım derken, zehirlenmenize neden olan firmalar mevcuttur. Kesinlikle uzak durmanızı öneriyoruz. İlaçlama hizmeti, uzmanlık, deneyim ve birikim gerektirir. Böyle bir durumda mutlaka uzman bir firmadan destek talebinde bulunuz.

Haşere ve Kemirgenlerden Bulaşan Hastalıklar

Haşereler beraberlerinde ölümcül hastalıklar taşırlar. Bu hastalıklar bulaşıcı olduğu gibi önlem alınmadığı zaman daha çok zarara uğramamıza neden olmaktadır.

 1. Verem
 2. Humma
 3. Dizanteri
 4. Veba
 5. Tifüs
 6. Alerjik reaksiyonlar
 7. Sıtma
 8. Mantar hastalığı
 9. Hepatit virüsü
 10. Kırım Kongo kanamalı ateşi
 11. Lyme hastalığı
 12. Akdeniz ateşi

Gibi hastalıklara neden olan haşere ve türlerine karşın mutlaka ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Mücadele ve Yöntemler

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Fare istasyonları
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama

Günün herhangi bir saatinde müşteri temsilcilerimiz arayarak istediğiniz gün ve saate uygun randevu talebinde bulunabilirsiniz. Haşerelerden kurtulmak için acele edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir