Rami Böcek İlaçlama

İstanbul ilçe ve semtlerine daima garantili hizmet veren firmamızın, Rami Böcek İlaçlama servisi şubesi, müşteri odaklı ve sizlere kalıcı çözümler sunmak için hizmetinizdedir. Çevrenizde yaşam alanlarınızı kısıtlayan böcek ve haşere türleri için mutlaka Rami servisimizle iletişime geçin. Haşereler sahip oldukları yapı gereği, çok hızlı ürerler. Bu tür üremelerin önüne geçmek için erken tedbirler almamız gerekmektedir.

Kaliteli ve Garantili Hizmetler

Kurumsal böcek ilaçlama şirketimiz Eyüp’ün tüm semtlerinde ilaçlama hizmeti vermektedir. Bunu yanında ilaçlama yapılan alanlarda örneğin evinizde mobilya ve eşyalarınıza arar verecek türden hiçbir olumsuz durumla karşılaşmazsınız. Şirketimiz en iyi koşullarda sizlere mükemmel bir ilaçlama sunmaktadır. Bu sayede haşerelerle mücadele konusunda kalıcı çözümler vermektedir.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Rami servisimiz her alanda müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı garanti eder. Kapalı ve açık alanlarda parazitlerin mesken tuttuğu her yerde ilaçlama yapılmaktadır. Okul, dershane, yurt, hastane, park ve bahçeler, dükkanlar, restoranlar, çay bahçeleri, ev ve işyerleri, ağıllar, hayvan barınakları kısaca asalak, parazit zararlı canlıların bulunduğu her alana hizmet vermekteyiz.

En Çok İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Kertenkele, akrep, yılan, çıyan, danaburnu, örümcek, ev faresi, lağım faresi, hamam böcekleri, Amerikan hamamböceği, karafatma, tahtakurusu, bit, pire, salyangoz, fındık faresi, sivrisinek, karasinek, yaban arısı, eşek arısı.

İlaçlama alanında marka kurumumuzla günün her saatinde 7/24 bizleri arayarak randevu saati alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir