Rumelihisarı Böcek İlaçlama

Kalite, güven ve garantiyi aynı çatı altında toplayan kurumsal firmamızın İstanbul Sarıyer şubesine bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Rumelihisarı Böcek ilaçlama servisimiz kapalı ve açık mekanlarda 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Böcekler hayatımızın neredeyse her karesinde varlar. Böceklerden korunmanın en garantili yolu böcek ilaçlaması yaptırmaktır. Ancak böcek ilaçlama uygulamaları dışarıdan korsan olarak satılan ilaçlara, evde uygun olmayan koşularda, ilkel yöntemlerle, amatörce uygulanmamalıdır. Bu durum hem sağlığınızı, hem çabanızı, hem de cebinizden boşa çıkan paranızın yanmasına sebep olur.

Bu noktada yapmanız gereken en öncelikli adım, profesyonel destek alabileceğiniz bir firma. Rumelihisarı Böcek ilaçlama servisimiz, 7/24 hizmet anlayışı ile istediğiniz profesyonelliğin ötesinde bir hizmet sunarak sizi zararlı canlı türlerinden korumaktadır.

En Çok ilaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Hamamböceği, pire, kene, bit, güve, çekirge, tahtakurdu, kakalak, tatarcık, tespih böceği, halı böceği, uyuz böceği, gümüş böceği, ev faresi, yılan, salyangoz, akrep, kertenkele, örümcek, karınca, yaban arısı, eşek arısı, sinek, sivrisinek, ağaç böceği, mobilya kurdu, kırkayak, akar, danaburnu, çıyan ve daha pek çok zararlı canlı türlerine karşın uygun ilaçlama yöntemlerimizle sizlere garantili ilaçlama sözü veriyoruz.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

İlaçlama hizmeti satın almadan önce mutlaka Rumelihisarı servisimize danışın. Ekonomik fiyat fırsatları, Garantili ilaçlama tekliflerimizden yararlanmak istiyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca İnternet sitemiz üzerinden talep formunu eksiksiz dolduraraktan da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir