Sarıgöl Böcek İlaçlama

Yaz aylarını üremek için fırsat bilen haşereler, kapalı mekanları yani insanların yaşam alanlarını tercih ederler. Sarıgöl böcek ilaçlama servisimiz 7/24 kapalı ve açık mekanlarda böceklerin güvenle kontrol altına alınması hususunda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Kemirgen ve haşereler, doğal yaşam alanları zedelendiğinde sığınacak bir yer ararlar. Haşereler, insanların yaşadığı alanlarda besin ve su ihtiyaçlarını gidermek için girerler. Girdikleri her bölgede de etrafı talan ederler. Haşereler ve özellikle hamamböcekleri taşıdıkları mikroplar sayesinde insanların bağışıklık sistemi üzerinde ve solunum sistemi üzerinde etkili olurlar. Böcekler, astım ve çeşitli deri hastalıklarına neden olurlar. Bunun yanında pek çok hastalığı bulaştırırlar.

Haşerelerin Bulaştırdığı Hastalıklar

 1. Verem
 2. Tifüs
 3. Sıtma
 4. Mantar
 5. Virüs
 6. Dizanteri
 7. Lyme hastalığı
 8. Akdeniz Ateşi
 9. Kırım Kongo kanamalı ateşi
 10. Dizanteri
 11. Cilt hastalıkları
 12. Alerjik reaksiyonlar

Mücadele ve Yöntemler

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama
 • Fare İstasyonları

Sarıgöl Böcek İlaçlama servisimiz 7/24 profesyonel ve kaliteli hizmet vermektedir.  Çağrı merkezimizi dilediğiniz her saate arayarak, ilaçlama yapacağınız alanlarla ilgili randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamıza aynı zamanda web sitemiz üzerinden kolayca Talep Formunu eksiksiz doldurarak iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın İstanbul’un her ilçesinde ve her semtinde şube ve servisleri bulunmaktadır. Garantili ilaçlama hizmetleri ekonomik fiyat fırsatları için bizim aramanız yeterli. Haşerelerden kurtulmak için bizi hemen arayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir