Şehremini Böcek İlaçlama

İstanbul'un Fatih ilçesin bağlı Şehremini böcek ilaçlama servisimiz; böcek, sürüngen, haşere, asalak, kemirgen, zehirli örümcekler parazit ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda açık ve kapalı mekanlarda profesyonel bir hizmet vermektedir.

Haşere ve böceklere aynı çatı altında yaşamak zorunda değilsiniz. Evde ve iş yerlerinizde uyguladığınız yöntemlerin amatörce ve tehlikeli olduğunun artık farkındasınız. O halde profesyonel bir ilaçlama ile sizde çevrenizde ve yaşam alanlarınızda size zarar veren haşerelerden anında kurtulabilirsiniz.  Haşereler bakteri plağı oluşturur. Zamanla bu bakteriler, mantar ve hepatit gibi bulaşıcı hatta ölümcül hastalıklara neden olur.

Haşerelerin Bulaştırdığı Hastalıklar

Haşere ve kemirgenler yılın 4 mevsiminde varlıklarını ve yaşamlarını sürdürürler. Haşerelerin uzun ömürlü olduklarını belirtmekte fayda var. Ortalama 2 ila 7 yıl arasında yaşadıkları bilinmektedir. Bu yüzden haşere ve kemirgenler bazı bulaşıcı, salgın hatta ölümcül hastalıklara sebep olurlar. Bu hastalıkların başında da son yıllarda sıkça duyduğumuz kenelerden bulaşan “Kırım Kongo kanamalı ateşi “hastalığıdır. Çok tehlikeli ve ölümcüldür.

Veba, Verem, Kırım Kongo kanamalı ateşi, Akdeniz Ateşi, Lyme, Mantar, Hepatit virüsü, tifüs, sıtma, dizanteri, cilt hastalıkları, cilt bozuklukları, alerjik reaksiyonlar.

Mücadele ve Yöntemler

Firmamız, teknolojiyi yakından takip etmektedir.

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Kokulu İlaçlama
  4. Kokusuz İlaçlama
  5. Fare İstasyonları

Haşerelerden kurtulmanın en kolay yolu böcek ilaçlama yaptırmaktadır. Firmamıza 7/24 wep sitemiz ve çağrı merkezimizden ulaşabilir, hizmet alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir