Şeyhli Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Anadolu yakası Pendik şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Şeyhli böcek ilaçlama servisimiz, haşere ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda hizmet vermektedir.

Haşereler doğal yaşam alanlarından yeterli derecede su ve besin kaynağı bulamadıklarında hemen insanların yaşam alanlarında kendilerine yer edinmeye başlarlar. Haşereler ayrıca üreme ve yumurtalarını belli bir alana bırakmak için kapalı mekanları tercih ederler. Haşereler her nerede olurlarsa olsunlar mutlaka insanların yaşadığı alanlara sızmayı başarırlar.

Haşereler Evlerimize Kadar Nasıl Sızar?

Haşereler, çoğu zaman doğal yaşam alanları tahrip edildiğinde ve besin sıkıntısı çektiklerinde evlerimize ve iş yerlerimize sızarlar. En belirgin olarak haşerelerin evlerimize girmesini şu şekilde maddeleyebiliriz.

  • Wc tuvalet ve banyo borularından
  • Tesisat boruları arasından
  • Duvar çatlaklarından
  • Ahşap yarıklar arasından
  • Kapı ve pencere aralıklarından
  • Açık camlardan içeri kolayca girmektedirler.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Alanlar

Hastane, otel, okul, iş merkezi, restoran, lokanta, fırın, pastane, market, alışveriş merkezi, kasap, mezbaha, kuaför salonu, nalbur dükkanları, site, depo, ambar, ardiye, fabrika, tekstil atölyesi, mobilya doğrama atölyesi, şantiye, yurt, havaalanı, uçak, otobüs terminali, otobüs, toplu taşıma araçları, gemi, yat, tekne, otopark, sinema salonları, konferans salonu, düğün salonları ve daha pek çok alanda sizlerin ulaşamayacağı en dar alanlarda bile ilaçlama hizmeti yapabilmekteyiz.

7/24 hizmet veren firmamıza çağrı merkezimiz üzerinden ulaşarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ekonomik fiyat ve Garantili ilaçlama için hemen arayın. Sizlerde artık haşerelerden rahatlıkla kurtulun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir