Şile İlaçlama

sile-ilaclamaGüneş ilaçlama olarak hizmet ağımızı genişletmeye devam etmekteyiz. Bu doğrultuda açmış olduğumuz  Şile böcek ilaçlama şirketi ile, şile de haşerelere karşı ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Şile ilaçlama olarak verdiğimiz hizmetlerin tümü garanti dahilinde olup haşere problemlerine %100 kesin sonuç getirmektedir.

Şile’nin tatil cenneti özelliği taşıması nedeniyle her yıl on binlerce yerli ve yabancı turist buraya akın etmektedir. Özellikle yazın sıcak bir havaya bürünen Şile, böceklerin ideal bir yaşam alanı olmaktadır. Açık ve kapalı alanlarda yiyecek bulabildikleri her yere yerleşir ve orada çoğalır. Dolayısıyla çoğaldığı bölgede hastalık yayar. Bu hastalıkların önüne geçmek ve böceklerden arınmış daha sağlıklı ortamlar oluşturmak için Şile haşere ilaçlama servisi kesintisiz olarak 7/24 hizmetinizdedir.

Kalitemiz, güler yüzlü hizmetimiz, garantili uygulamalarımız ve tecrübemiz ile diğer Şile ilaçlama firmalarından bir adım öndeyiz.Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ve ziraat mühedisleri kontrolünde yapılan ilaçlamalar, çevreye hiçbir şekilde zarar vermemekte, sadece haşerelerin yok edilmesi için uygulanmaktadır. Kaliteli kadrosuyla Şile ilaçlama şirketi, 7/24 Şile’nin her bölgesine ilaçlama servisi yönlendirebilecek donanıma sahiptir. 

Neden Şile İlaçlama ?

Şile 2

Son yıllarda artan ilaçlama talebine paralel  artan ilaçlama şirketlerinin yanında yasadışı olarak çalışıp kendilerini yasalmış gibi gösteren tehlike saçan ilaçlama firmalarında da artış gözlemlenmiştir. Bu durum Şile bölgesinde de görülmektedir. Sağlık Bakanlığı’ndan hiçbir onay olmamasına rağmen bilinçsiz ve yasadışı olarak çalışan, kullanılan ilaçlar ile hem insanlara hem de çevreye geridönülmez zararlar bırakabilen kişi veya kuruluşların uygulamlarından uzak durmak gerekir. Bunun yerine geçmişi ve referanslarıyla böcek ilaçlama alanında kendini kanıtlamış ilaçlama firmaları ile çalışmak hem ekonomik hem de zaman açısından kazanç sağlayacaktır. Bu bilgiler ışığında Kurulan Şile İlaçlama şirketi, Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı olup 17 yıllık geçmişi olan bir kuruluştur. Kullanılan ilaçlar dünya sağlık otoriteleri tarafından desteklenmekte ve ziraat mühendislerimiz tarafından devamlı olarak teste tutulup geliştirilmektedir. Böylece haşereler üzerindeki etkilinlikleri arttırılmaktadır.

 

İletişim

Şile ilaçlama şirketine 7/24 Şile’nin istediğiniz noktasından ulaşabilirsiniz. İlaçlamanın yapılacağı gün sizin tarafınızdan belirlenmekte olup istediğiniz gün ve saatte uygulama gerçekleştirilmektedir. Aşşağıdaki iletişim adreslerinden Şile İlaçlama şirketine ulaşabilirsiniz.

Adres : Şile Merkez

Telefon : 0212 444 88 18

Dilerseniz talep formunu doldurarak müşteri temsilcilerimizin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir