Şirintepe Böcek İlaçlama

Kurumsal firmamızın İstanbul Kağıthane şubesine bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Şirintepe böcek ilaçlama servisimiz, haşerelerin güvenle kontrol altına alınması konusunda 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Şirintepe servisimiz, Kağıthane yerleşim merkezlerinde tüm mahallelere hizmet vermektedir.

Haşereler, virüs, mantar, hepatit, parazit, astım, veba, dizanteri gibi salgın ve ölümcül hastalıklara sebep olmaktadırlar. Aynı havayı soluduğumuz bu haşerelerden arınmadığımız müddetçe yaşamımızı tehlikeye atmaya devam edeceklerdir.

İnsan Sağlığına Zarar Veren Haşereler Hangileridir?

Haşereler insan sağlığını olumsuz yönde etkilerler. Kemirgenler de aynı şekilde hastalıklara neden olurlar. Genel olarak, Fare, pire, kene, bit, akrep, hamamböceği, sinek, örümcek, kertenkele, danaburnu, sivrisinek, yaban arısı, eşek arısı, tahtakurdu, tespih böceği, halı böceği, karınca, güve, kırkayak, kakalak, tatarcık, mite, mayt, çekirge, ev faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi haşereler insan sağılığını doğrudan etkileyerek zarar vermektedir.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonu

Hizmet Alanlarımız

Ev ve iş yerleri, hastane, fabrika, şantiye, fırın, market, dükkan, restoran, pastane, yurt, bina, site, uçak, yat, gemi, otobüs, havaalanı, otobüs terminali, dinlenme tesisleri, arsa, boş arazi, tarla, çay bahçesi, park ve bahçe alanları, otopark, sinema salonları, konferans salonları, ardiye, depo, ambar, müştemilat gibi daha pek çok alanda hizmet sunmaktayız.

7/24 müşteri temsilcimizi arayarak ya da sitemiz üzerinden talep formunu eksiksiz doldurarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Haşere ve kemirgenlerden kurtulmak istiyorsanız, ilaçlama öncesi ve sonrası tüm hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için hemen bizi arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir