Şişli 19 Mayıs Böcek İlaçlama

Garantili İlaçlama ve Ekonomik Fiyatlar sunan İstanbul Şişli şubemize bağlı faaliyetlerini sürdüren Şişli 19 Mayıs böcek ilaçlama servisimiz, Haşere, Kemirgen, Asalak, Parazit, Sürüngen gibi zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alma konusunda 7/24 hizmet vermektedir.

Uzun yıllardır ilaçlama hizmeti adı altında çalışmalarını titizlikle sürdüren lider firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine, mahallelerine böcek ilaçlama hizmetini kaliteli ve güvenli bir şekilde sunmaktadır. Yaşam alanlarınıza zarar veren haşere türlerini, kesintisiz hizmet sunarak dezenfekte eden firmamız, ilaçlama uygulamalarında iz bırakmadan lekesiz ve sağlıklı yöntemler sunar. Açık piyasada yasadışı faaliyet gösteren firma ve kişilerden asla ilaçlama hizmeti alınmamamladır. Sağlığınızı ve ekonomik bütçenize zarar vermemek için, profesyonel olarak ilaçlama hizmeti veren Şişli 19 Mayıs böcek ilaçlama servisimizle irtibata geçebilirsiniz. İlkel koşullarda gerçekleştireceğiniz uygulamalar, alerjik reaksiyonlara ve solunum sisteminizin çökmesine neden olur.

İlaçlama Yaptığımız Haşere Türleri

Firmamıza gelen şikayet ve talepler doğrultusunda en sık ilaçlama hizmeti uyguladığı zararlı canlı türleri şunlardır; Pire, salyangoz, hamamböceği, karınca, örümcek, akrep, fare, sıçan, tahtakurdu, kene, bit, güve, tatarcık, halı böceği, yılan, danaburnu gibi zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alarak sizi ve sağlığınızı koruyoruz.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare istasyonları

7/24 hizmet veren firmamızı arayarak, ilaçlama yapmak istediğiniz saatlere uygun randevu talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir