Soğanlık Böcek İlaçlama

Şirketimiz bünyesinde profesyonel hizmet veren şubelerimiz ve ilaçlama servislerimiz bulunmaktadır. Tüm şubelerimizden ekonomik ve garantili ilaçlama hizmeti satın alabilirsiniz. İstanbul’un her ilçe ve semtinde hatta tüm mahallelerinde ilaçlama servislerimiz mevcuttur.

İstanbul Anadolu yakası Kartal şubemize bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Soğanlık böcek ilaçlama servisimiz, haşere ve kemirgenlerin güvenle kontrol altına alınması konusunda kapalı ve açık mekanlarda 7/24 hizmet vermektedir.

İnsan Sağlığına Zarar Veren Haşereler Hangileridir?

Haşereler her alanda insan sağlığına zarar verirler. Bu haşere türleri; Fare, hamamböceği, pire, kene, bit, mite, kakalak, güve, kırkayak, tespih böceği, gümüş böceği, halı böceği, uyuz böceği, kulağa kaçan, tahtakurdu, örümcek, karınca, yaban arısı, eşek arısı, danaburnu, akar, tatarcık, çekirge, yılan, akrep, çıyan gibi haşereler insan sağlığına doğrudan zarar veren zararlı canlı türleridir.

Haşereler genel olarak nerelerde karşımıza çıkar?

Haşereler insanların yaşadığı neredeyse her alanda varlıklarını sürdürmektedirler. Haşere ve kemirgenler, besin kaynağı ve su bulamadığı zamanlarda insanların yaşadığı alanlara saldırırlar. Haşereler ev iş yerleri, okul, hastane ve daha pek çok alanda karşımıza çıkar.

Garantili Yöntemlerimiz

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Fare İstasyonları
  4. Kokulu İlaçlama
  5. Kokusuz ilaçlama

7/24 hizmet veren şirketimizin Soğanlık servisini dilediğiniz saatlerde arayabilirsiniz. Çağrı merkezimizle yapacağınız görüşme esnasında size uygun zaman dilimi için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden talep formunu eksiksiz olarak doldurduktan sonra da bize başvuru yapabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Size her zaman ekonomik fiyatlar ve garanti ilaçlama hizmeti sunan firmamızı hemen arayabilirsiniz. Sizlerde yaşam alanlarınızda rahat bir nefes almak istiyorsanız hemen iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir