Tahtakale Böcek İlaçlama

Tahtakale Böcek ilaçlama servisimiz,  İstanbul Avrupa yakası Fatih böcek ilaçlama şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Servisimiz haşere, kemirgen ve diğer zehirli ve zararlı canlı türlerini güvenle kontrol altına alma konusunda uzmandır.

Fatih ilçesi kalabalık bir yerleşim merkezidir. Tahtakale çevresi ve yerleşim bölgelerinde sık sık haşere ve kemirgenler görülmektedir. En çok şikayet gelen haşere türleri arasında ön plana çıkan tür farelerdir.  Firmamız 18 yıldır haşere ve kemirgenlerin kontrol altına alınması için her daim teknolojiyi yakından takip ederek, en modern araç gereçler ve deneyimli ekip ekipmanlarla kusursuz hizmet vermektedir. Bu hizmet çözüm odaklı ve kesin sonuçlar üzerine kurulmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Hastane, okul, yurt, havaalanı, uçak, depo, ardiye, ambar, pastane, lokanta, restoran, şantiye, bina, ev ve iş yerleri, villa, tripleks, boş arazi, tarla, park ve bahçe alanları, toplu taşıma araçları, düğün ve davet salonları, sinema salonları, konferans salonları, otobüs, gemi, yat, tekne, çay bahçeleri, otopark, otel, oto galeri, inşaat sahaları ve daha pek çok alanda hizmet vermekteyiz. Haşerelerin konuşlandığı en dar alanlarda bile hizmet vermekteyiz.

Mücadele ve Yöntemler

Firmamız, uzun yıllardır sektörde geliştirdiği modern ve son teknolojiye uygun uygulama yöntemleri sayesinde artık haşere ve kemirgenlerden kurtulmak an meselesi.

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Fare İstasyonları
  4. Kokulu İlaçlama
  5. Kokusuz İlaçlama

7/24 Hizmet veren Tahtakale Böcek ilaçlama servisimizi arayarak, sizlerde ilaçlama yaptırmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere her zaman kaliteli, güvenli, ekonomik fiyat seçenekleri sunan firmamız, garantili ilaçlama hizmetiyle haşerelerden kurtulmanız mümkündür.

Web sitemiz üzerinden Talep Formunu eksiksiz doldurarak müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir