Teşvikiye Böcek İlaçlama

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde, tüm mahalle ve sokaklarında 20 yılı aşkındır hizmet veren firmamızın İstanbul Şişli şubesine bağlı çalışan Teşvikiye böcek ilaçlama servisimiz, haşere/böcek ve Kemirgen gibi zararlı canlı türlerini etkili bir şekilde kontrol altına alması konusunda 7/24 hizmet vermektedir.

Haşere ve haşere türleri yaşam alanlarımıza girdikleri andan itibaren rahatsızlık vermeye başlarlar. Çoğu zaman gözle göremediğimiz bu zararlı canlı türleri, hem sağlığımıza hem de eşyalarımıza zarar verdiğini çok sonradan anlarız.

Kemirgen türlerden olan ev faresi, evin içinde kırıntı su veya yeterli besin kaynağı bulamadığında önüne gelen her şeyi kemirmeye başlar. Farelerin vermiş olduğu hasar ve tahribat çok fazladır. Ayrıca farelerden kurtulmak, mücadele etmek hayli zor bir uğraştır. Bireysel olarak fare avlamanın yeterli olamadığını bildiğimiz için, mutlaka Teşvikiye böcek ilaçlama servisimizden profesyonel destek alınması gerekmektedir.

Garanti uygulamalarımız arasında seyreden Fare İstasyonları, tamamıyla fareleri kontrol altına almak için programlanmıştır.

Fare İstasyonu Nasıl Çalışır?

fare-istasyonu

Farelerin kıskıvrak yakalamak için geliştirilen uygulamalar arasında belki de en parlak ve en garantili yöntem “Fare İstasyonlarıdır.” Fare istasyonları uzman ekibimiz tarafından gerekli alanın tespiti yapıldıktan sonra istasyonlarımız kurulmaya başlar. İstasyonun içindeki fare zehri, tamamıyla farelerin sevdiği ve hoşlandığı aromalar ile doludur. Bu aromaya ve kokuya gelen fareler, zehirle temas sağladığı andan itibaren ortalama 2 saat içinde bulunduğu alanda düşer ve ölür. Uzmanlar farelerin zehir ile temasından sonra su içmeleri durumunda ölüm anının sadece 11 saniye ile sınırlı olduğunu kanıtlamışlardır.

Sizlerde farelerden kurtulmak için hemen Teşvikiye ilaçlama servisimizi arayarak istediğiniz saate randevu alabilirsiniz. İlaçlama hizmeti sunan şirketimiz sizlere her daim garantili ve ekonomik fiyat tarifeleri sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir