Topselvi Böcek İlaçlama

Garantili ilaçlama ve ekonomik fiyat seçenekleriyle uzun yıllardır müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan firmamızın İstanbul Anadolu yakasında Kartal şubemize bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Topselvi Böcek ilaçlama servisimiz; haşere/böcek, sürüngen, kemirgen, asalak, parazit ve zehirli canlı türlerinin güvenle kontrol altına alınması hususunda açık ve kapalı mekanlarda 7/24 hizmet vermektedir.

Haşereler Nasıl Çoğalır?

Yaşam alanlarımızda yüzlerce küçük canlı bizimle birlikte aynı havayı solumaktadır. Haşereler insan topluluğunun olduğu her alanda yaşamlarını sürdüremeye devam ederler. Haşerelerin ömrü sanıldığı kadar kısa değildir. 2 ila 7 yıl arasında değişen yaşam süreleri mevcuttur. Haşerelerde diğer canlı türleri gibi doğar, büyür ve ölürler. Haşereler cins ve türlerine göre, biyolojik ve fizyolojik yapıları gereği, yumurta ve doğurganlık özellikleriyle ikiye ayrılırlar.

Haşereler topluluk halinde yaşamayı severler. Bu zararlı canlı türleri çok hızlı çoğalırlar. Pire, hamamböceği, mite gibi zararlı canlı türleri, kumaş, yün, pamuk evlerimizde halı, yorgan gibi yerlere yumurtalarını bırakırlar. Haşere yumurtalarının evresi oldukça kısa bir süredir. Farelerin ise doğurganlık özellikleri vardır. Her fare ortalama 5-ila 9 arasında yavru dünyaya getirir.

Haşerelere karşı önlem alınmadığı takdirde, hızla çoğalırlar. Bu konuda mutlaka ilaçlama yapmak gerekmektedir.

Haşerelere Karşı Ne Yapılmalıdır?

Dünya şartlarında haşerelerde kendilerine bir yaşam alanı oluşturmak için debelenip dururlar. Haşereler her fırsatta insanların yaşam alanlarına kolayca girer. Sağlık sorunları, salgın hastalıklar, ısırıklarla gelen ölümcül sonuçlara karşı çok ciddi önlemler alınmalıdır. Bu önlemlerin başında profesyonel bir desek ekibi veya firma ile çalışmak.

Topselvi böcek ilaçlama servisimiz, günün her saatinde sizlere her konuda, her aşamada destek olmaktadır.

Garantili Yöntemlerimiz

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Fare İstasyonları
  4. Kokulu ilaçlama
  5. Kokusuz İlaçlama

7/24 hizmet veren servisimizi arayarak sizde ilaçlama yapmak istediğiniz saatler için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden Talep Formunu eksiksiz olarak doldurarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Garantili ilaçlama ve düşük fiyat fırsatları için hemen bizi arayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir