Tünel Böcek İlaçlama

İstanbul Beyoğlu Böcek ilaçlama Şubemizin bünyesinde ilaçlama uygulamalarını devam ettiren Tünel Böcek ilaçlama servisimiz, haşere ve diğer zararlı canlı türlerinin güvenle etkisiz hale getirilebilmeleri için kapalı ve açık mekanlarda 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir.

Tünel semti, oldukça kalabalık bir yerdir. Bir alanda haşerelerin fazla olmasının nedenleri arasında fazla insan kalabalığı yatmaktadır. İnsanlar özellikle İstanbul gibi kalabalık metropollerde turist, seyyar satıcı, büfe ve fast food mekanları çok olabilmektedir. İnsanların kalabalık olduğu alanlarda mutlak çeşitli yiyecek ve içecek kırıntı ve sıvılar yere düşmektedir. Haliyle bu durumda haşere ve diğer zararlı canlı türleri besin kaynağı arayışlarını buralardan tamamlamaktadırlar. Böylelikle yaşam alanlarımıza daha çok yaklaşmaktadırlar. Haşerelerin kapalı mekanlarımıza girmesi demek çeşitli hastalık ve alerjik reaksiyonların nüks edeceği anlamları taşır.

Haşereler Evlerimize Kadar Nasıl Girerler?

Şömine ve Baca olan evlerde bu boşlukları fırsat bilerek haşereler rahatlıkla evlerimize kadar girebilirler. Bunun yanında açık unuttuğumuz kapı ve pencerelerden, ya da camlardan eşiklerden içeri girebilmektedirler. Haşereler, karanlık, loş, rutubetli, nemli, pis kokulu alanlara bayılırlar. Bu yüzden Banyo ve tuvalet borularından, tesisat kabloları ve boruların çekildiği ara boşluklardan, çatlak duvarlar ve ahşap yarıklarının arasından, çatılardan, dışarıdan satın aldığımız bir eşyanın üzerinden ve en kötüsü evcil hayvanlarımıza bulaşarak onların sırtından eve rahatlıkla girebilirler.Girmeleri durumunda da tek çözüm böcek ilaçlaması yaptırtmamak.

Garantili Mücadele ve Yöntemlerimiz Nelerdir?

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare İstasyonları ve düzenekleri

Tünel böcek ilaçlama servisimiz, 7/24 hizmet vermektedir. Haşere ilaçlama servisimizden dilediğiniz anda teknik bilgi ve destek alabilirsiniz. İlaçlama yapmak istediğiniz alanalar içinde randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir