Turgut Reis mahallesi

Güneş böcek ilaçlama firması yıllardır insanların yaşam alanlarına sızan tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışını sürdürmektedir. Ev, iş yeri, hastane, otel, okul, fabrika gibi toplumsal ve kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlara da giren böcekler, belirli bir süre içinde fark edilmedi takdirde kısa zaman içinde istila haline dönüşecektir.
Yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek ve fare türü ile karşılaştığınızda sağlığınız için kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız. Farelerden ve böceklerden kurtulma yolları, profesyonel ilaçlama hizmetlerinden alınacak yardım ile sağlanır.
İstanbul’un genelinde vermiş olduğumuz ilaçlama uygulamaları, Esenler ilçesine bağlı Turgut Reis ilaçlama servisi olarak da devam etmektedir. İlaçlama firması seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Güneş ilaçlama firması, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından da zararsızdır.

Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınız arasında herhangi hamam böceği, kalorifer böceği, pire, fare vb. herhangi böcek ve fare türü ile ilgili sorun yaşıyorsanız, Güneş böcek ilaçlama firmasına ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir